Connect with us

Uudised

Võidutuld jagatakse keskväljakul

Tänavusel, juubeliaasta võidupühal on nii mõndagi teistmoodi. Võidutuld läheb tooma rohkem Kaitse­liidu liikmeid kui kunagi varem. Kui tavaliselt tõid tule kaks tublit Kaitseliidu liiget, siis seekord on neid neli: naiskodukaitsja Julia Gurjeva, kaitseliitlane Ken Poola, kodutütar Triin Jürimäe ja noorkotkas Aleksander Laaniste.
Erinevalt varasematest aastatest, kui võidutuld jaanilõkete süütamiseks on soovijatele jagatud sadamates, tuuakse seekord võidutuli 23. juunil kell 18 Kärdla keskväljakule vallamaja ette.
Hiiumaa malevkonna pealik Mart Reino ütles, et võidutuld tänavu ülemere kaatriga ei tooda, vaid selle toob auto parv­laeval ja vallavalitsus soovis tulejagamise korraldada keskväljakul.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...