Connect with us

Uudised

Omatehet või timmit metsamassinad ja tööriistad

Hiiumaa Metsaselts kutsub laupäeval 6. novembril kell 11 Soera Talumuuseumi parklasse uudistama metsas kasutatavaid masinaid ja tööriistu, aga mitte neid tavalisi, mida igaüks saab osta.
Kõike poest ei jaksa osta või polegi osta. Siis on meistrimehed vajaliku asja ikka ise teinud. Vahel aga tööriistal või masinal, mis poest ostetud, on midagi puudu või valesti. Siis tuleb enda käe järgi ümber ehitada ja täiustada. Kindlasti on ka Hiiumaa tublidel metsaomanikel ja metsakasvatajatel mõni selline hea ja asjalik iseehitatud või täiustatud töövahend metsatöödeks, mida teistelegi näidata ja kasutamise kogemusi jagada. Huvitavad on kõik metsaga seotud tööriistad ja abivahendid, maapinna ettevalmistamisest kuni metsa ülestöötamise ja puidu töötlemiseni.
Ei olegi kõige tähtsam, kui hästi on mingi vahend välja tulnud, vaid idee on oluline ja huvitav.
Tulge julgesti!

Hiiumaa Metsaselts

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Uudised

Tallinnas peetud Eesti Jahtklubide Liidu pidulikul hooaja lõpetamisel tunnustati Jahtklubi Dago ühte asutajat, treenerit ja klubi auliiget Ott Epnerit Eesti Olümpiakomitee teenetemärgiga.  Sama autasu...