Connect with us

Uudised

Võrkpalli põhiturniir lõpusirgel

Võrkpalli Eesti-Läti-Leedu ühisliiga ehk Saja Liiga põhiturniiril on jäänud 24 mängust pidada veel vaid kaks. Kolme hiidlase koduklubiks olev Bigbank Tartu on kuraditosina tiimi seas kuuendal kohal.
Hiidlaste kindlast kohast meeskonnas annab aimu pühapäevane liigamäng võõrsil Saja Liiga liidri, Pärnu võrkpalliklubi vastu, kus kõik kolm ehk Robin Valting, Markus Uuskari ja Stefan Kaibald said piisavalt mänguaega. Kaibald lõi vastase poolele maha kümme ning Uuskari kaheksa palli. Suvepealinna esinduselt tuli siiski vastu võtta kaotus 1:3 (17:25, 20:25, 25:21, 22:25).
Päev varem võeti kodusaalis vastu Tallinna Tehnikaülikooli meeskond, kes alistati kindlalt 3:0 (25:16, 25:14, 25:14). See võit oli oluline, kuna TTÜ on tabelis üheksandal kohal ehk esimene, kes play-offist välja jääb. Tartul on neist nüüd tosin punkti enam ehk koht play-offis on kindlustatud.
Teistest Eesti klubidest on Rakvere kaheksas, liigat juhivad Pärnu ja Selver Tallinn. Viimased põhiturniiri mängud peetakse eesoleval nädalavahetusel. Kohamängudega tehakse algust nädal hiljem.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...