Connect with us

Uudised

Tatar: Hiidlased hoiavad kokku!

erakogu
Väga heaks tõestuseks sellele oli Oliver Tatari ning tema ettevõtte ATV Transport esmaspäevane üllatus Martin Paasojale, mil nad andsid talle üle uue Honda CR-V Hybridi Catweesilt.
“Mul on väga hea meel ning olen tänulik Oliver Tatarile ja tema ettevõttele, kes mulle sellise võimaluse leidsid,” ütles Martin Paasoja. Korvpallur lisas, et tal on siiralt hea meel, et Hiiumaa inimesed hoiavad kokku ning saavad koostöös midagi ära teha.
Paasoja jaoks oli üllatus, et Tatar tuli autot üle andma Kalev/Cramo meeskonna esitlusele ning pidas seal ka kõne, kui võtmed üle andis: “See oli väga siiras ja meeleolukas kõne.”
Oliver Tatari sõnul sündis otsus just Hiiumaa spordikooli endisele õpilasele Paasojale auto kinkida sellest, et ükski Hiiumaa korvpallur pole senini tippklubis mänginud. “Paasoja on hea näide, et suure töö ja tahtmisega võib ka väikesest kohast pärit sportlane kaugele jõuda ja ka üldsus näeb, et korvpall on Hiiumaal au sees,” märkis Tatar. Ta lisas, et Paasoja on siinsetele noortele heaks eeskujuks.
Auto otsustati korvpallurile anda seepärast, et Paasoja saaks 110 protsenti oma karjäärile keskenduda ega peaks mõtlema olmemuredele. “Tippu tahavad kõik jõuda, ka ettevõtjad, aga sportlased on selles osas vaeslapse rollis ja peavad ise väga kõvasti pingutama,” leidis Tatar.
Tulemas huvitav hooaeg
Paasoja sõnul tuleb see hooaeg tema jaoks huvitav ja kindlasti ka väljakutsuv, kuna saab ennast proovile panna VTB Ühisliiga tasemel. “Mees­konnana soovime kindlasti võita võimalikult palju tiitleid ning VTB liigas olla ebamugav vastane kõigile ja minna igat mängu võitma,” ütles hiidlasest  korvpallur.
Viimati 2017. aastal Eesti korvpalliklubi särki kandnud Paasoja liitus suvel kodumaa valitseva meisterklubi
BC Kalev/Cramoga.
Paasojale on võimalus taas kaasa elada pühapäeval Saku Suurhallis, kui VTB United League raames võõrustatakse BC Khimaki meeskonda.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...