Jälgi meid

UUDISED

Paasoja jätkab karjääri Hispaanias

Esmaspäeval sai ametlikult teatavaks, et Eesti korvpallikoondise tagamängija, Hiiumaalt pärit Martin Paasoja (27) hakkab mängima Hispaania tugevuselt teises liigas ehk LEB Goldis.
191 sentimeetri pikkuse mängumehe uueks koduklubiks saab CBC Valladolid, mis uuel hooajal hakkab linna jalgpallimeeskonna eeskujul kandma nime Real Valladolid, vahendab Korvpall24.ee.
Paasoja alustas profi­karjääriga 2009. aastal ning välisliigadest on seni mänginud Rumeenia kõrgliigas ja Kreeka esiliigas.
Valladolidi klubi peatreener Hugo Lopez kommenteeris klubi kodulehe vahendusel: “Martin on viimane pusletükk, mis meil veel puudu oli. Ta on võimeline mängima mõlemal tagamängija positsioonil, kuna on hea pallikäsitlusega, suudab mängida pick and roll olukordi ja lugeda hästi meeskondlikku ründe­mängu. Kõikides liigades, kus Martin seni on mänginud, on ta esile tõusnud hea kaitsemängijana, kes on vaheltlõigetes kõrgel kohal. Tal on kogemusi erinevate riikide liigadest ja ka Eesti rahvuskoondisest ning ta annab meile selle jõu, mida meil on tagaliinis vaja.”
Piret Eesmaa

Veel lugemist: