Connect with us

Uudised

Stefan Kaibald karikavõitja

Võrkpalli karikavõistluste finaal oli karikamängu vääriline – viiegeimilise põnevusetenduse lõpetas Stefan Kaibald, kelle löök tõi võidu Tartu Bigbank tiimile.
Tartu kaotas kaks esimest geimi, ent suutis kolm järgmist enda kasuks kallutada, võites mängu 3:2 (23:25, 17:25, 25:21, 26:24, 21:19).
Sealjuures oli Kaibald otsustavatel hetkedel sündmuste keskpunktis. Neljandas geimis oli Saaremaal kasutada matš­pall seisul 24:23, ent selle neutraliseeris Kaibald. Seejärel võtsid tartlased kaks punkti ning geimivõidu.
Otsustavas geimis viis Kaibald Tartu 19:18 ette, ent saar­lased viigistasid. Seejärel asus Tartu uuesti juhtima ning selle matšpalli realiseeris Kaibald. 21:19 geimivõit ning 3:2 mängu võit Tartu Bigbank tiimile.
Nurgaründaja Stefan Kaibald tõdes portaalile volley.ee antud intervjuus, et sellise mängukäigu puhul on raske öelda, et parem võitis. “Me ei saanud alguses end üldse käima, aga vahetustega leidsime koosseisu, mis toimis. Kaotusseisust välja tulek – me pidime kuskilt juurde panema ja õnnestusime paremini servil ja vastuvõtul ka. Sealt hakkas kerima ja lõpuks keris ära,” kommenteeris Kaibald.
Hõbemedali teenis Saaremaa tiimi koosseisus Markus Uuskari.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.

Ahto ilmajutud

Olulist lumelisa viimastel päevadel tulnud pole. Järgnevad päevad tulevad talviselt karged. Igatahes paistab see talveidüll selleks korraks tasapisi lõpule jõudvat, kuna uue nädala algul...