Jälgi meid

UUDISED

Spordi 8 teema volikogus

Järgmisel volikogu istungil on laual Käina alevi Spordi 8 ja lähiala teine detailplaneering. Kui see vastu võetakse, järgneb planeeringu avalikustamine. Samal istungil taotleb vallavalitsus luba läbirääkimisteks Spordi 8 võõrandamiseks otsustuskorras. Eelnõu koostajad märgivad, et kõnesoleva krundi vastu ei ole kogu detailplaneeringu menetlemise perioodi jooksul huvi tundnud ei suuliselt ega kirjalikult ükski teine firma peale Hiiumaa tarbijate ühistu.
9000m² ärimaa müüks vald koos vähemalt 1200m² kaubanduspinna ehitamise kohustusega ja 1,5 miljoni eurose investeerimiskohustusega. Volikogule saadetud kirjas märgib ühistu juhataja Kaja Antons muuhulgas, et otsustuskorras võõrandamine annaks ühistule kindluse alustada ostu­keskuse projekteerimist. Ühistu praeguse Käina Konsumi asukoht ei võimalda kauplust laiendada ja uue poe asukohta on otsitud juba 2016. aastast.

Veel lugemist:

UUDISED

Teetöödega Käinas ja selle ümbruses olevatel riigiteedel alustatakse eeldatavasti mai alguses, tööd kestavad viis kuud, toovad kaasa liikluspiirangud ja maksavad 5 miljonit eurot, teatas...