Jälgi meid

UUDISED

Selgusid Hiiumaa meistrid võrkpallis

Hiiumaa meistrivõistlused võrkpallis
Hiiumaa meistrivõistlused võrkpallis

Hiiumaa võrkpallimeistriteks tulid naiste arvestuses Kärdla naiskond ja meeste seas võrkpalliklubi kasvandikud võistkonnaga Hiiumaa Võrkpalliklubi II teine tulemine.
Naiste arvestuses osales kolm võistkonda ning Kärdlale järgnesid Spordikool ja Emmaste. Võitnud naiskonda kuulusid Marge Vähter, Marina Väljas, Sandra Pajo, Gerli Enula, Anett Karjamaa, Kristi Linkov.
Meeste võistlusel osales neli võistkonda ning võitjale järgnesid Käina, Valts ja Spordi­kool. Hiiumaa VK II teine tulemine mängis koosseisus Steven Saarnak, Mario Vool, Silvester Ilumets, Markus Pink, Roland Lilleõis, Kertjan Novek, Norman Ilumets.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.