Connect with us

Uudised

Remmelg kindel koondisemees

Laskesuusataja Martin Remmelg on arengus taas sammu edasi astunud ning olnud sel hooajal maailmakarika etappidel Eesti koondises kindel põhimees.
Vahetult enne jõule 26. sünnipäeva tähistanud mees pole usaldust kuritarvitanud, kuigi maailmakarikasarjas (MK) punkte ka veel teeninud ei ole.
Remmelg tegi kohe hooaja avaetapil Rootsis Östersundis 20 km rajal elu parima sõidu kui nelja lasketiiruga kogunes vaid kaks trahviminutit ehk tabas 18 märki 20st. Lõpuaeg 55.5,5 ja kaotus võitjale 5.41 andis 56. koha. Remmelgu senine parim tulemus maailmakarikal oli 68. koht.
Remmelg rääkis, et hooaja alguse eemärk oli eelkõige testida, kuidas suvine ettevalmistus sujunud on. “Võib öelda, et suvine töö on hästi tehtud, näha on progressi,” lausus laskesuusataja ise.
Etapid Austrias Hochfilzenis ja Sloveenias Pokljukas ei ole nii hästi õnnestunud. Eelkõige tuleb parandada laskmist, sest sõiduajad etappidel on Eesti koondiseliikmetel üsna võrdsed. Remmelg aga on ses osas individuaalselt arenenud. Kui hooajal 2013/24 kaotas ta kilomeetri kohta võitjale 29,7 sekundit, siis möödunud hooajal 14,3 ja käimasoleval 12,9 sekundit.
Küll lasi hiidlane täpsemalt, tabades eelmisel hooajal 79,5protsendilise täpsusega, võrdluseks nüüdne keskmine 70,8 protsenti, mis on küll parem kui 2013/14 hooaja 60 protsenti.
Hooaeg jätkub jaanuari teisel nädalavahetusel võistlusega Saksamaal Ruhpoldingis.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Galerii

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati...

Uudised

Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik. Aivar Viidiku sõnavahetused...

Teema

Nüüdsest saab Hiiumaal minna iseseisvalt ämmaemanda vastuvõtule, perearst saab määrata koduõenduse ning haiglas olijatele on võimalik pakkuda sotsiaaltöötaja tuge.  Iseseisvat ämmaemanda vastuvõttu seni haiglas...

Uudised

Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts. Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks...