Connect with us

Uudised

Remmelgule esimene meistritiitel

sport.err.ee
Vana aasta viimastel päevadel toimusid Otepääl Tehvandi spordikeskuses Eesti lahtised meistrivõistlused laskesuusatamises. 27aastane Martin Remmelg tuli täiskasvanute klassis esimest korda Eesti meistriks.
Kolmapäeval tehti algust sprindiga, kus olulist rolli mängis tugev tuul. Laske­tiirus ei suutnud tuulest tingituna mitte ükski sportlane kõiki märke tabada.
Meeste kümnekilomeetrisel sprindirajal oli parim Martin Remmelg, kelle ajaks märgiti vaid ühe mööda­lasu juures 25.56, millega ta edestas seitsme sekundiga Kalev Ermitsat. Roland
Lessing kaotas 24 sekundit. See oli Remmelgule esimene meistritiitel täiskasvanute klassis.
“Eriti rahule jäin laskmisega, sest olud olid küllaltki tuulised ja oli keeruline. Füüsiline seisund on samuti parem kui hooaja alguses,” ütles Remmelg võistlust kokku võttes. Ta lisas, et mõtted võimalikust võidust kerkisid alles viimasel ringil, kuna stardieelselt ta sellele ei mõelnud.
Päev hiljem toimunud
12,5 kilomeetri jälitussõidule läks Remmelg vastu lootusrikkalt, paraku ei õnnestunud tal oma positsiooni hoida. Seitse möödalasku tähendas neljandat kohta ja 1.41 suurust kaotust Lessingule.
Naiste seas teenis 7,5 km sprindis hõbemedali tippspordist loobunud Eveli Saue. Sarnaselt teda poole minutiga edestanud Johanna Talihärmile tegi Saue ühe möödalasu ja sai kirja aja 23.10. Jälitussõidus Saue ei startinud.
N19 vanuseklassi sprindis võitis Anneliis Viilukas. Tähelepanuväärsem oli aga päev hiljem toimunud jälitussõit, kus Viilukas koguni kaheksa möödalasku tegi, ent sellegipoolest esikohta kaitsta suutis.

Veel lugemist:

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Digileht

Hiiu Leht 8.detsembril Arvamus: kas monument valmib veel 93 aastat? Kaitseliidu auto sattus raskesse õnnetusse Hiiumaa tulevik on väiketootjate nägu Tee ise: Jõulupärg muutub...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.