Jälgi meid

Uudised

Öökino, pannkoogid ja teadlane

Palade loodusharidus­keskuses algab täna, 30. septembril kell 19 Kogupere teadusöö. Kavas on töötoad suurtele ja väikestele teadushuvilistele. “Näha saab põnevaid katseid ning kohtuda tõelise teaduriga – oma tööst räägib hüdroloog Elve Lode,” selgitas Liisi Mäeumbaed. Näidatakse öökino ja pakutakse pannkooke. Öökino jaoks oleks vaja kaasa võtta magamiskott ja midagi külje alla. Teadusöö on mõeldud kogu perele ja see on osalejaile tasuta. Lisainfo telefonil 5333 7354. Teadusöö korraldavad Pühalepa valla kultuuri- ja noortekeskus ja Palade loodusharidus­keskus. Õpilastele mõeldud Teadlaste öö festivali sündmused Pühalepa vallas on kestnud terve selle nädala.
Üleeestilise Teadlaste Öö Festivali sündmuse korraldab ka Emmaste põhikool, aga programmi “TeadusBOOST ja punaseks” töötoad on mõeldud ainult kooliperele.
26.-30. septembrini toimuv 11. Teadlaste öö festival toob sel aastal kaasa rohkem kui 40 kohas üle kogu Eesti üle 900 teadussündmuse. Festivali tänavuseks teemaks on teadus ja ulme.

Veel lugemist:

Uudised

Kunagi pole hilja õppida ja täiskasvanud õppijate nädala raames tunnustatakse selles vallas parimaid. Teisipäeval kuulutas vallavanem Reili Rand Hiiumaa muuseumi Pikas majas välja tänavused...