Connect with us

Uudised

Nõmmekad pakkusid konkurentsi

17. juunil peeti Kärdla staadionil järjekordne kergejõustikuteisipäevak. Lisaks hiidlastele võtsid sellest osa ka Kärdlas treeninglaagris olevad Nõmme kergejõustikuklubi noored.
Võistluste kava oli võrdlamisi ulatuslik: 200 m jooks, 300 m tõkkejooks, kõrgushüpe, kettaheide ja odavise. Võistlustingimused olid väga halvad, ilm oli külm ja puhus tugev põhjatuul. Seetõttu jäid tulemused loodetust nõrgemateks.
200 m jooksus said C-vanuseklassi tütarlastest paremad ajad Jennifer Pavlov (Nõmme SK) 28,9, Kristina Joarand 30,3 ja Kelly Nurk 30,4; juunioridest Anet Post 28,8. Noormeestest läbisid distantsi Marko Pruunlepp ajaga 26,3 ja Marko Nurk 26,8-ga.
300 m tõkkejooksus meie võistlejad ei osalenud, parima aja sai tüdrukutest Jennifer Pavlov 55,3 ja poistest B-vanuseklassi võistleja Joonas Mattias Laur 51,8.
Meeste kettaheites sai võistluste parima tulemuse 52.27 Allan Sadul, mis paigutab ta vabariigi edetabelis kõrgele kuuendale kohale. C-vanuseklassis heitis Edgar Liiber 35.12.
Odaviskes sai hea tulemuse Ann-Ly Kibuspuu C-vanuseklassis 28.55. Meeste odaviske võitis Vaiko Kivi.
Kõrgushüppega olid korraldajad suurtes raskustes, sest tugev tuul ajas hüppelati pidevalt maha segades võistlust.
28. ja 29. juunil toimuvad Viljandis väikelinnade mängud, kus treener Toivo Pruuli andmetel esindab Kärdlat kergejõustikuvõistlustel 20-liikmeline võistkond.
Lembit Sauer

Veel lugemist:

Digileht

Esmaspäevast alates Hiiumaad katnud paksu udu tõttu jäid teisipäeval ära kõik Kärdla-Tallinn lennud. Lõplikult taandub udu neljapäevaks. Udu on nii tihe, et näiteks Heltermaa...

Teema

Hiiumaa mees Sander Voitka saab tänavu pidada oma üheksandat sünnipäeva, sest sünnikuupäevaks on tal 29. veebruar. Ema Ene Reidma meenutas, et esimese lapse sündimise...

Uudised

Neljapäeval lõpetati pidulikult Hiiumaa haigla uuendamine, mis läks kokku maksma 13 miljonit eurot, millest kaksteist tuli Euroopa Liidu toetustest. Haigla juhatuse liikme Riina Tamme...

Uudised

Vallavalitsus määras sel nädalal ametist lahkuva Kõrgessaare osavallavanema Niels-Peter Rattiste kohusetäitjaks Pühalepa vallavanema Lilli Elleri, kes varemgi töötanud neil kahel ametikohal korraga. Kolmapäeval kogunesid...