Connect with us

Uudised

Nõmmekad pakkusid konkurentsi

17. juunil peeti Kärdla staadionil järjekordne kergejõustikuteisipäevak. Lisaks hiidlastele võtsid sellest osa ka Kärdlas treeninglaagris olevad Nõmme kergejõustikuklubi noored.
Võistluste kava oli võrdlamisi ulatuslik: 200 m jooks, 300 m tõkkejooks, kõrgushüpe, kettaheide ja odavise. Võistlustingimused olid väga halvad, ilm oli külm ja puhus tugev põhjatuul. Seetõttu jäid tulemused loodetust nõrgemateks.
200 m jooksus said C-vanuseklassi tütarlastest paremad ajad Jennifer Pavlov (Nõmme SK) 28,9, Kristina Joarand 30,3 ja Kelly Nurk 30,4; juunioridest Anet Post 28,8. Noormeestest läbisid distantsi Marko Pruunlepp ajaga 26,3 ja Marko Nurk 26,8-ga.
300 m tõkkejooksus meie võistlejad ei osalenud, parima aja sai tüdrukutest Jennifer Pavlov 55,3 ja poistest B-vanuseklassi võistleja Joonas Mattias Laur 51,8.
Meeste kettaheites sai võistluste parima tulemuse 52.27 Allan Sadul, mis paigutab ta vabariigi edetabelis kõrgele kuuendale kohale. C-vanuseklassis heitis Edgar Liiber 35.12.
Odaviskes sai hea tulemuse Ann-Ly Kibuspuu C-vanuseklassis 28.55. Meeste odaviske võitis Vaiko Kivi.
Kõrgushüppega olid korraldajad suurtes raskustes, sest tugev tuul ajas hüppelati pidevalt maha segades võistlust.
28. ja 29. juunil toimuvad Viljandis väikelinnade mängud, kus treener Toivo Pruuli andmetel esindab Kärdlat kergejõustikuvõistlustel 20-liikmeline võistkond.
Lembit Sauer

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...