Jälgi meid

JUHTKIRI

Negatiivne müüb?

Uudis PM majandus24.ee, et ka Türgis valmivad parvlaevad ei valmi tähtajaks mõjus klikimagnetina. Nüüdseks on uudist täiendatud ja parandatud.
Peaaegu samal ajal postitas praamid.ee oma Facebooki lehele pildilise ülevaate, millises seisus on Leigeri ehitus. See kuva oli pigem positiivne – asjad edenevad.
OÜ TS Laevad on ametlikult välja öelnud ainult kaks täpset kuupäeva, 1. oktoobrist on laevad liinil ja vähemalt üks uutest laevadest, Piret hilineb kolm kuud, seega jõuab 1. detsembriks. Veel on öeldud, et Eestisse jõuavad uued laevad hiljemalt septembris.
Info, et laevad hilinevad, käis välja keskerakondlane Jaanus Karilaid, kes avalikustas oma sotsiaalmeedia kontol ASi Tallinna Sadam nõukogu mullu 20. mai koosoleku protokollis toodud parvlaevade oletatava valmimisgraafiku.
Pikalt mõtlemata läks meedia selle süüdistusega kaasa, kuigi lepingutes on kirjas, et laevad antakse üle 2016. aasta septembris.
Kas siis ikka on tegemist hilinemisega?

12. juuli 2016

Veel lugemist:

JUHTKIRI

Tänavuse Muhu väina regatil võõrustas Kärdla sadam ligi 120 jahti ja 700 purjetajat lausa kolmel päeval. Tore oli vaadata kuidas Kärdla oli täis keskkonnasõbralikel...

JUHTKIRI

Teise umbusalduse eel ametist tagasi astunud Hiiu vallavolikogu esimees Georg Linkov kurtis vallavolikogu istungil, et Hiiu Lehe peatoimetaja ei avalda tema seisukohavõtte ja vastuseid...