Connect with us

Juhtkiri

Negatiivne müüb?

Uudis PM majandus24.ee, et ka Türgis valmivad parvlaevad ei valmi tähtajaks mõjus klikimagnetina. Nüüdseks on uudist täiendatud ja parandatud.
Peaaegu samal ajal postitas praamid.ee oma Facebooki lehele pildilise ülevaate, millises seisus on Leigeri ehitus. See kuva oli pigem positiivne – asjad edenevad.
OÜ TS Laevad on ametlikult välja öelnud ainult kaks täpset kuupäeva, 1. oktoobrist on laevad liinil ja vähemalt üks uutest laevadest, Piret hilineb kolm kuud, seega jõuab 1. detsembriks. Veel on öeldud, et Eestisse jõuavad uued laevad hiljemalt septembris.
Info, et laevad hilinevad, käis välja keskerakondlane Jaanus Karilaid, kes avalikustas oma sotsiaalmeedia kontol ASi Tallinna Sadam nõukogu mullu 20. mai koosoleku protokollis toodud parvlaevade oletatava valmimisgraafiku.
Pikalt mõtlemata läks meedia selle süüdistusega kaasa, kuigi lepingutes on kirjas, et laevad antakse üle 2016. aasta septembris.
Kas siis ikka on tegemist hilinemisega?

12. juuli 2016

Veel lugemist:

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Taterma küla elaniku Janek Küttimi koer Alfa on hammustanud mitut inimest, iga kord, kui ta jälle aiast välja pääseb, on külaelanikud hirmul. Koerte peremees...