Connect with us

Uudised

Muudatused liikluses Kärdla rahvasprindi ajal

repro
Peale kolmeaastast pausi toimub laupäeval, 23. mail Kärdlas taas rahvasprint.
Ralli toimumisega seoses on alates kella 13st mitmed Kärdla tänavad suletud. Esimese auto start orienteeruvalt 13.50.Suletud tänavad, soovitatavad parkimise alad ja pealtvaatamise alad on märgitud kõrvaloleval kaardil.
Muudatused liikluses: Kärdla ühisgümnaasiumi taha pääseb Põllu tänavalt, Sepikoja teelt. Tagamaks ürituse ajal ligipääsu Viigri ja Gahwa kohvikutesse, on Põllu tänav ajutiselt kahesuunaline.
Tänavad avatakse kohe peale võistluste lõppu orienteeruvalt kell 17. Ralli ajaks on nihutatud Selveri bussi, maakonnaliini nr 629 Kärdla–Käina–Heltermaa–Kärdla ja nr 651 Kärdla–Kalana–Kärdla väljumiste asukohta Kärdla bussijaamas ja keskväljakul. Reisijatel palume minna mõni minut tavapärasest varem nimetatud peatustesse ja jälgida sealseid teavitavaid silte.
Pealtvaatajatel palub korraldaja kuulata kollases vestis turvatöötajaid! Nemad teavad, mida teevad ja kui nad keelavad kusagil liikuda või seista, siis see koht on järelikult ohtlik.
Rahvasprint on sari, kus saavad võistelda Eesti autospordi liidu võistlejakaarti omavad isikud tänavalegaalsete autodega, mis tähendab, et autodel peab olema kehtiv ülevaatus ja liikluskindlustus.
Kristjan Ojasoo
korraldaja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...