Jälgi meid

Uudised

“Loodus laste moodi” 2. osa saab tellida

ERAKOGU
Hiiumaa Vabakooli üks asutajaid Mari Ojasaar teatab, et valminud on raamatu “Loodus laste moodi” teine osa. 250 raamatut kogutrükist saadab autor tellijaile koju koos autori autogrammiga.
“Ma olen kõige suurem raamatutefänn! Milline suhe on sinul raamatutega? Millist suhet soovid oma lastel raamatutega tekitada?” küsib ta sotsiaalmeedia postituses. Kahe lapse ema jagab samas ka mõned soovitused, kuidas lapsi raamatutega sõbrustama saada: “Lapsed õpivad imiteerides, sellepärast soovin neile näidata, et minu suhe raamatutega on eelkõige soe ja põnev. Ma olen neile suurim raamatufänn, keda nad siiani kohanud on. Iga õhtu poen teki alla natuke varem, et saaks kauem aega veeta raamatu seltsis. Muidugi ma kutsun nemad ka kampa ja loen neile vahvaid lasteraamatuid ette. Ja ikka huviga ja siis arutame koos ja pusime läbi sõnadest, mida veel nemad kuulnud ei ole.”
“Loodus laste moodi” esimene osa ilmus ja tõusis kohe raamatumüügi edetabelite tippu.
Mõlemas raamatus on suur hulk Mari Ojasaare akvarelltehnikas loomapilte, aga veel rohkem laste joonistust loomadest. Esimese 437 ja teises koguni 753!
Raamatut saab ette tellida Mari elukaaslase Jesper Parve kirjastuse Jes Kirjastus veebilehelt www.jestribe.com
HIIU LEHT

Veel lugemist: