Jälgi meid

UUDISED

Liiga liidri Jõgeva vastu mänginud Askus imet teha ei suutnud

Laupäeval võõrustas hiidlaste korvpalliklubi Askus koduväljakul Saku II liiga liidrit Jõgeva VSKd. Lühema varumeeste pingiga Askus mängis esimesel veerandajal südikalt (17:15), jäi kaotusseisu teisel (15:22), kogus end kolmandal poolajal (20:22), kuid siis mehed väsisid (12:24) ja vastu tuli võtta kaotus 64:83.
Mängu kommenteerinud Artur Valk ütles, et mäng oli põnev algusest peale, kuna Askus läks vastamisi liiga liidriga, Jõgeva valla spordikooli meeskonnaga, kel seni polnud ühtegi kaotust.
“Askusel väike edu algul oli ja võimalustega mäng oli peaaegu kuni kolmanda perioodi lõpuni,” märkis Valk, “siis hakkas mängima Askuse lühike pink ja kahel mehel – Heiki Pukk ja Risto Merimaa – tekkisid jalgade krambid ja nad ei suutnud neljandal veerandil enam mängida. See tähendas ka seda, et Jõgeva sai teha vahetusi ja mängutempot tõsta ja meie ilma vahetuseta mänginud mehed jooksid end nii-öelda surnuks.”
Ka Merimaa ise kommenteeris klubi kodulehel, et mängu lõppseis ei peegelda päris mängu ennast, kuna kolm veerandit oli tihe andmine. “Kahjuks olime mängul tänu erinevatele vigastustele ja haigustele seitsme mehega, kolmandal veerandil hakkasid jala­krambid piinama Merimaad ja Pukka ja võistkond jäi sisuliselt neljandaks veerandiks viieliikmeliseks.”
Positiivsena märkis Merimaa, et nad said oma mängu päris hästi jooksma ja kadunud oli probleem, et platsil pole ruumi ja jäädakse üksteisele ette. Ta avaldas lootust, et järgmisteks mängudeks saab võistkond täiendust ja platsil tagasi on ka vigastusest paranev põhimängujuht Fredi Raba.
Kõige rohkem punkte viskasid Askuse poolel Roland Lilleõis 19 p ja Ove-Kristjan Kallas 17 p, Risto Merimaa tõi 8 p, Martin Meeksa 7 p, Heikki Pukk 5 p, Priidu Koppel 5 p ja Jürgen Puuri 3 punkti. Võitjate poolel viskasid Jaanus Annok 19 p, Märt Tralla 15 p, Breit Bross 14 p ja Lauri Kask 13 p, teised vähem.

HARDA ROOSNA

Veel lugemist:

UUDISED

Hiidlaste korvpalliklubi Askus jõuab jälle kodupubliku ette homme, 4. detsembril, kui meie korvpallurite vastaseks on II liiga liider Jõgeva VSK. Jõgeva on teises liigas...

UUDISED

Kui esimese uues spordikeskuses peetud kodumängu võitis hiidlaste korvpalliklubi Askus, siis sel laupäeval tuli vastu võtta kaotus. 16. oktoobril pani Haapsalu korvpalliklubi hiidlaste meeskonnale...

UUDISED

Hiiumaa esimeses täismõõtmetes korvpalliplatsil uues spordikeskuses peetud esimese mängu võitis koduväljakul Hiidlaste korvpalliklubi Askus meeskond. Vastasmeeskond, Haapsalu korvpalliklubi pani visalt vastu, aga pidi leppima...