Jälgi meid

UUDISED

Kolmas arengukoosolek peetud

Reedel, 2. septembril kohtusid endise kalatehase hoones (pildil) Kõrgessaares arengustrateegia avalikul koosolekul osalejad. Ettekannete ja jututeemaks oli seekord osavalla ettevõtluskeskkond, eelmisel kahel koosolekul elukeskkond ja külastuskeskkond. Kokkuvõtteid kolmel avalikul koosolekul piirkonna arengu­strateegia jaoks kogutud sisendist teeb osavallavanem Niels-Peter Rattiste sel laupäeval kunagises Kõrgessaare vallamajas pidulikul vastuvõtul.

Tekst ja fotod
HARDA ROOSNA

Kommentaar

Mida olulist jäi meelde Kõrgessaare arengu­strateegia kolmandast, ette­võtlusele pühendatud avalikust koosolekust? Mida peaksid ise riigikogu liikmena vajalikuks n-ö tagant tõugata?
Riigikogu liige Reili Rand, SDE: “Kõige muljetavaldavam oli kindlasti Viscosa Kultuuritehase enda käivitumine ja tulevikuplaanid. Vaid esimeste sammudega on see andnud kogu­konnale ja laiemalt Hiiumaale mõnusa ootusärevuse ja ühe põneva eduelamuse lootuse. Samuti tekitas huvi energia mikrovõrgu võimalikud lahendused Kõrgessaare
piirkonna iseseisvaks energia­tootmiseks ja -tarbimiseks. Tunnustan Nielsi selliste oluliste tulevikkuvaatavate arut­elude korraldamise eest ning jään ootama võimalusi panustada Kõrges­saare arenguplaanide ellu­viimisesse.”
Küsis
HARDA ROOSNA

Veel lugemist: