Jälgi meid

UUDISED

Friedemann pälvis EPSi Mesilasemärgi

EPS
Eesti perearstide seltsi (EPS) aastakonverentsil jagati tänu­sõnu kriisikevadel perearstidele suurimaks abiks olnud kaasteelistele. Teiste seas pälvis EPSi “ülima tunnustuse, Mesilasemärgi, mida antakse vaid oma inimlikke võimeid ja tavakohustusi märkimisväärselt ületanud koostöö­partneritele” Eesti Haigekassa esmatasandi teenuste osakonna juhataja Külli Friedemann.
Tema teeneks nimetati autasustamisel “Covid-eriolu­korra ajal üles näidatud järjepidevat ja aruselget tegutsemist ja paanikavaba otsustusjulgust”, aga näiteks Rain Laane Eesti Haigekassast sai oma märgi “kaine mõistuse ja inimlikkuse säilitamise eest kriisiolukorras”.
EPSi peol tunnustati parimaid perearstipraksiseid ning tänati eri elualade inimesi, organisatsioone ja ettevõtteid, kes kriisiajal olid perearstide jaoks olemas 24/7.

Veel lugemist:

UUDISED

Täna Tartus toimuval Eesti Perearstide Seltsi aasta­konverentsil tunnustatakse 85 parimat perearstipraksist üle Eesti. Teiste hulgas pälvib kvaliteedimärgi ka Käina perearst Marje Vann. Eli Lilles...