Connect with us

Uudised

Ettevõtluspäev ärgitab ettevõtlikkust

Terje Lepp
Koolituskeskus Reiting korraldab 30. aprillil Hiiumaal piirkondliku ettevõtluspäeva, kuhu on oodatud ettevõtlikust eluviisist huvitatud ja lähiajal ettevõtjana tegutsemist plaanivad hiidlased.
Seekordse ettevõtluspäeva läbivaks teemaks on kohalike ettevõtluspotensiaaliga inimeste julgustamine ettevõtlusega alustamisel, misläbi suureneks ka piirkonna konkurentsivõime ja ettevõtlusaktiivsus.
Oma kogemusi äriideede leidmisel ja ettevõtlusega alustamisel jagavad Hiiumaa edukad ettevõtjad Heli Hahndorf ja Viljar Kallaste.
Arno Kuusk sihtasutusest Tuuru ja Elmo Harjak Swedbankist kutsuvad kaasa mõtlema teemadel “Miks tulla ja jääda Hiiumaale?” ja “Kas hiidlaste ettevõtmised on olnud edukad?”
Tuuru juhataja Kristjan Arunurm tutvustab teenuseid ja toetusi, mida alustavale ettevõtjale pakub maakondlik arendusekeskus.
Kogemuskoolitaja Kairit Reiman viib läbi lühikoolituse “Kuidas arendada endas eduka ettevõtja mõtteviisi“ ning koolituskeskuse Reiting juhataja Anneli Zirkel peatub oma ettekandes “Kiirelt kasvamise tarkus” teguritel, mida tähele panna, kui ettevõtte kasvama hakkab.
Hiiumaa piirkondlikku ettevõtluspäeva korraldab koolituskeskus Reiting koostöös SA Tuuru ja Ettevõtluse arendamise sihtasutusega ja seda toetab Euroopa Liidu sotsiaalfond.
Hiiumaa piirkondlik ettevõtluspäev algab kolmapäeval, 30. aprillil kell 9.30 registreerumisega. Päev toimub SA Tuuru konverentsiruumis Kärdla Vabrikuväljak 1. Kell 10 algavad tervitussõnavõtud ja ettekanded.
Ettevõtluspäev on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil www.eas.ee/ettevotluspaev.
Lisainfo Anneli Zirkel, koolituskeskus Reiting koolitusosakonna juhataja, ettevõtluspäevade projektijuht tel 5565 7804, anneli@reiting.ee

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...