Connect with us

Uudised

Ettevõtluspäev ärgitab ettevõtlikkust

Terje Lepp
Koolituskeskus Reiting korraldab 30. aprillil Hiiumaal piirkondliku ettevõtluspäeva, kuhu on oodatud ettevõtlikust eluviisist huvitatud ja lähiajal ettevõtjana tegutsemist plaanivad hiidlased.
Seekordse ettevõtluspäeva läbivaks teemaks on kohalike ettevõtluspotensiaaliga inimeste julgustamine ettevõtlusega alustamisel, misläbi suureneks ka piirkonna konkurentsivõime ja ettevõtlusaktiivsus.
Oma kogemusi äriideede leidmisel ja ettevõtlusega alustamisel jagavad Hiiumaa edukad ettevõtjad Heli Hahndorf ja Viljar Kallaste.
Arno Kuusk sihtasutusest Tuuru ja Elmo Harjak Swedbankist kutsuvad kaasa mõtlema teemadel “Miks tulla ja jääda Hiiumaale?” ja “Kas hiidlaste ettevõtmised on olnud edukad?”
Tuuru juhataja Kristjan Arunurm tutvustab teenuseid ja toetusi, mida alustavale ettevõtjale pakub maakondlik arendusekeskus.
Kogemuskoolitaja Kairit Reiman viib läbi lühikoolituse “Kuidas arendada endas eduka ettevõtja mõtteviisi“ ning koolituskeskuse Reiting juhataja Anneli Zirkel peatub oma ettekandes “Kiirelt kasvamise tarkus” teguritel, mida tähele panna, kui ettevõtte kasvama hakkab.
Hiiumaa piirkondlikku ettevõtluspäeva korraldab koolituskeskus Reiting koostöös SA Tuuru ja Ettevõtluse arendamise sihtasutusega ja seda toetab Euroopa Liidu sotsiaalfond.
Hiiumaa piirkondlik ettevõtluspäev algab kolmapäeval, 30. aprillil kell 9.30 registreerumisega. Päev toimub SA Tuuru konverentsiruumis Kärdla Vabrikuväljak 1. Kell 10 algavad tervitussõnavõtud ja ettekanded.
Ettevõtluspäev on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil www.eas.ee/ettevotluspaev.
Lisainfo Anneli Zirkel, koolituskeskus Reiting koolitusosakonna juhataja, ettevõtluspäevade projektijuht tel 5565 7804, anneli@reiting.ee

Veel lugemist:

Uudised

Kütusefirma Olerex varem ööpäevaringselt avatud Kärdla tankla sulgeb nüüd uksed juba kell 23, mis tähendab, et süüa sealt öösel enam ei saa.  Kärdla tankla...

Uudised

Kui paar nädalat tagasi pakkusid jahimehed, et vast on Hiiumaal elanud karu Saaremaale läinud, siis reedel sai Valgu kandis kinnitust, et loom pole ära...

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus tegi kolmapäeval otsuse lõpetada töösuhe Kärdla osavalla vanema Aivar Viidikuga ja juba järgmisel päeval töötas tema asemel senine Emmaste osavalla vanem Tiit...

Külalugu

Proovigu vaid keegi öelda, et  Kärdlas asuv Jaburate küla pole küla – nimi teeb kohast koha. Seda kinnitavad tunnustatud jaburoloogid.  Jaburaid on aastate jooksul...