Jälgi meid

Uudised

Eesti Looduse fotovõistlus avatud

Remo Savisaar
Ajakiri Eesti Loodus kutsub osalema oma traditsioonilisel fotovõistlusel, mis sel aastal toimub 22. korda. Fotosid saab võistlusele esitada 31. oktoobrini veebilehel www.loodusajakiri.ee, kust leiab ka info võistluse tingimuste, toetajate jm kohta. Võistluse lõputseremoonia aeg ja koht antakse teada novembris.
Eesti Looduse fotovõistlus on üks Eesti suuremaid loodus­fotode konkursse. Osaleda saab kuni 16aastaste noorte ja täiskasvanute kategoorias. Auhindu saavad parimad looma-, taime- ja seenefotod, noorte kategoorias ka pildid aiataimedest ning kodu- ja lemmikloomadest. Samuti jagatakse palju eriauhindu.
Kõik võistlusele saadetud fotod peavad olema tehtud Eestis ning taim, loom või seen peab olema pildil selgelt äratuntav. Koos võistlus­tööga tuleb esitada lühike lugu, kus ja mil moel pilt on tehtud ja kes on pildil. Autori nõusolekul lähevad võistlusele edastatud fotod ka eestikeelse Vikipeedia foto­kogu täiendamiseks nagu varasematelgi aastatel.
HIIU LEHT

Veel lugemist:

Uudised

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub kõiki huvilisi osalema aasta linnu, metskurvitsa foto- ja videovõistlusel. Võistlusele on oodatud fotod ja videod metskurvitsast, tema tegevus­jälgedest ja muust selle...