Jälgi meid

Uudised

Eelmisest ja uuest aastast

Hea meel on tõdeda, et Hiiumaa eakad on jätkuvalt aktiivsed ja täis teotahet.
Kõikides valdades on jätkanud tegevust varasematel aastatel alustanud huviringid.
Tehakse koos käsitööd, lauldakse, tantsitakse ja korraldatakse kohtumisi huvitavate inimestega. Jagatakse reisimuljeid ja peetakse uusi plaane. Tähistatakse koos rahvakalendri tähtpäevi ja peetakse meeles sünnipäevalapsi. Suur tänu valdadele toe ja abi eest kõige selle kordaminekuks.
Ka sel aastal hakkavad mõned plaanid konkreetsemat kuju võtma. Oleme aktiivselt tegelenud suvise ekskursiooniga, mis mõeldud kogu maakonna eakatele. Seekord külastame Eesti rahva muuseumi ja teeme väikese tuuri Põlvamaal, veel on kavas külastada Põltsamaa Felixi toidumuuseumi. Sõit on kahe­päevane ja toimub 15.–16. augustil. Kõikidesse valdadesse on saadetud registreerimis­lehed, osalemise otsus tuleks teha 28.veebruariks ja nimi kirja panna. Reisikuluks võiks arvestada umbes 100 eurot, selle eest saab kõik vajalikud piletid, giidiga ekskursiooni, ööbimise õhtu- ja hommiku­söögiga ning transpordi koos laevapiletiga. Varane sõiduhuviliste kokku saamine on vajalik, et oleks võimalik varakult öömaja kokku leppida, ka saame siis otsida soodsama hinnaga majutuskohti.
Lugupeetud pensionär, kui sul on kindel soov reisil osaleda, pöördu oma piirkonna päevakeskusesse, päeva­tuppa või perekeskusesse.
Kindlalt toimub ka traditsiooniks saanud eakate kevad­kontsert, seekord Kärdla kultuuri­keskuses
22. aprillil ja suvine memme-taadi perepäev Kõrgessaare pargis.

HPÜ juhatus

Veel lugemist:

Tervis

Selleks nädalavahetuseks saavad üleriigilises digi­registratuuris endale Astra­Zeneca vaktsiiniga vaktsineerimiseks sobiva aja valida kõik 65aastased ja vanemad inimesed. Seda sõltumata elukohast või pere­arsti nimistu asukohast....