Jälgi meid

UUDISED

Ave Tüür tõusis Eesti meistriks

ERSAKOGU
Nädalavahetusel peeti Pärnus Eesti meistrivõistlusi klassikalises lamades surumises.
Naistest saavutas parima tulemuse hiidlane Ave Tüür Sparta spordiklubist tulemusega 71,0 kilogrammi (78,35 wpoints). Teise koha sai Karoliina Kase (TÜ ASK, 83 kg, 73,71wpoints) ja kolmanda koha Jana Olak (TÜ ASK, 80 kg, 71,71 wpoints).
Meestest sai esikoha Siim Rast spordiklubist Reval Sport tulemusega 238,0 kilogrammi, teiseks jäi Marek Vahi Sparta spordiklubist 212,5 kilogrammiga ja kolmanda koha võitis Hjalmar Mae spordiklubist Reval Sport 200,0 kilogrammiga.
Meeste võistkondlikus arvestuses oli klubidest parim spordiklubi Reval-Sport, teiseks jäi spordiklubi Sparta ja kolmandaks Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Veel lugemist:

UUDISED

Pühapäeval viidi läbi Eesti meistrivõistlused klassikalises jõutõstmises, kus hiidlane Ave Tüür võitis nii oma kehakaalus kui absoluutarvestuses. Tüür püstitas võistlustel ka kaks Eesti...

UUDISED

Möödunud nädalavahetusel Tartu Ülikooli spordihoones toimunud Eesti meistrivõistlustel klassikalises jõu­tõstmises saavutas hiidlane Ave Tüür neidude arvestuses esikoha. Tüüri kolme tõste kogusumma oli 328 kilogrammi,...