Connect with us

Uudised

Võrkpallurid võitsid tugeva Saksamaa

Eesti juunioride meeskond osales eelmisel nädalal Itaalias Montesilvanos Euroopa meistrivõistluste  valiksarja kolmanda ringi turniiril. Koondisesse kuuluvad ka hiidlased Markus Uuskari ning Stefan Kaibald.
Valiksarja kolmanda ringi mänge alustati bravuurikalt, võites Itaalia vastu esimese geimi. Mängu kallutasid võõrustajad siiski enda kasuks. Ka teine kohtumine, kus vastaseks Hispaania, lõppes Eesti 1:3 kaotusega.
Pühapäeval oli meeskond aga justkui ümber sündinud. Tugev Saksamaa alistati kindlalt 3:0. Kuigi juba enne seda mängu oli selge, et Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile Eesti ei pääse, oli see positiivne üllatus.
Hiiumaa noormehed, Markus Uuskari ja Stefan Kaibald on koondise pesamunad. Peale nende on juunioreid, ehk aastal 1995 ja hiljem sündinuid, koondises vaid üks noormees sünniaastaga 1997. Sestap jäi hiidlaste osaks rollimängijana vahetusest sekkuda.
EM-valiksarja kolmandas ringis mängiti kahes alagrupis ning finaalturniirile pääsesid mõlema alagrupi võitjad ja parim teise koha saavutanud meeskond ehk Itaalia, Serbia ja Belgia.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...