Jälgi meid

UUDISED

Viskoosale võit ja kaotus

Nädalavahetusel avati saalihoki esiliiga hooaeg. Viskoosa spordiklubi (SK) kohtus esmalt laupäeval Kristiine spordihallis tiimiga TVK Leegid, kellelt tuli vastu võtta 1:7 kaotus. Hiidlaste värava viskas Andre Padu.
Päev hiljem alistati aga Saue SHK 5:3. Taas skooris Padu, lisaks veel Miko Malk, Danver Mets ning kahel korral Margus Käär.
Saalihoki esiliigas on 20 võistkonda jagatud nelja alagruppi. Viskoosa SK on B-grupis avamängude järel kolmandal kohal. Kui omavahel läbi mängitud, jätkatakse 16 tiimiga karikasüsteemis.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

UUDISED

Möödunud nädala­lõpul tuli U14 vanuse­klassis Eesti meistriks Jõgeva SK Tähe/Olivia 08, mis finaalis oli üle EMÜ SK meeskonnast 2:1 (0:1,0:0,2:0). Kolmanda koha mängus võitis...

UUDISED

Eesti saalihoki­meistriks tuli tänavu Sparta Team Automaailm I, kes pühapäevases superfinaalis alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia tulemusega 7:2. Hiidlastel oli põhjust rõõmustada mõlema meistri­tiitlit jahtinud...