Connect with us

Uudised

Värava uks sai lahti murtud

Kärdla Linnameeskond (LM) võttis pühapäeval Eesti jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas vastu Keila JK II ja võitis väravarohkes mängus 7:2.
Seitse tabamust kasvatasid hooaja jooksul löödud väravate arvu 25le. Mängitud on seitse vooru. Täpselt nii palju ehk seitse palli on lastud lüüa oma võrku.
Võrdluseks: eelmisel aastal skooriti 22 mänguga 24 korda, oma puurist toodi välja 25 palli. Seega on kolmandiku hooajaga möödunudaastane tulemus ületatud.
Sel hooajal Kärdla LM treeneritoolile istunud Mario Degtjov ei taha sellest aga numbrit teha. “Ei tohi saba püsti ajada. Tööd tuleb teha,” on ta kahe jalaga maa peal.
Kohtumine Keila vastu ei alanud paljutõotavalt – pall oli pigem vastase käes. Ent hiidlaste resultatiivsus oli märkimisväärne. Esimesed kolm pealelööki tõid ka värava.
Veerandtunniga juhiti 3:0, neist kaks tabamust Andreas Peetre ja üks Hendri Tärnu nimel.
Ja kuigi vastane suutis kaks väravat tagasi lüüa, jätkas Linnameeskond hoogsalt. Tanel Lips võitles mitme eest, lõi teise poolaja alguses ise kaks ja andis Heimar Havikule värava ette söödu, mida ei saanud mööda lüüa. Havik omakorda leidis Marko Pruunlepa, kes lõppseisu vormistas.
Seitsme vooruga on Linnameeskonnal 18 punkti, millega jagatakse liidrikohta. Samas on Pärnu JK-l üks mäng vähem peetud. Laupäeval mängitakse võõrsil Lihula vastu, kes praegu viies.
Kodumuru ootab pühapäeval, 7. juunil.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...