Jälgi meid

UUDISED

Vallavanem koolitusel USAs

Hiiumaa vallavanem Reili Rand sõitis laupäeval kolmeks nädalaks Ameerika Ühendriikidesse, et osaleda naiseettevõtluse õppeprogrammis.
Rand rääkis Hiiu Lehele, et pühapäeval tutvuti grupiga, milles osalejaid 53 ja kõik eri riikidest. “Käisime Washingtoni tuuril, homme on sisulise osa algus – väga põnev on!” oli vallavanema kommentaar esimese päeva järel.
Programmi toetab Ameerika Ühendriikide valitsus ning selle eesmärgiks on tutvuda naiste töökohtade loomise strateegiatega, naisettevõtjaid toetavate ärimudelite, tugiprogrammide ja uuendustega. Programmis osalejad külastavad kolme nädala jooksul mitmeid osariike nagu Washington, Missouri, Louisiana, Kansas City, Philadelphia jt.
Programm kestab 2.–22. detsembrini ja äraoleku ajal asendab vallavanemat arenguosakonna juhataja Monika Pihlak.

Veel lugemist:

JUHTKIRI

Peale pausi on meil nüüd, enam kui kuu aega peale valimisi, töölaua taga uus vallavoli­kogu. Meenutagem, et esimene Hiiumaa valla­volikogu pidas 2017. aastal esimese...

UUDISED

Eilsest, 1. juulist täidab Kõrgessaare osavalla vanema kohuseid Pühalepa osavalla vanem Liili Eller. Vallavalitsuse teatel toetas Kõrgessaare osavallakogu üksmeelselt ettepanekut, et Eller täidab ka...