Jälgi meid

UUDISED

VAJALIK OST | Vald ostab 60 000 euroga Suuremõisa katlamaja

Vallavalitsus esitas Hiiumaa vallavolikogule eelnõu, mille vastuvõtmisel ostab vald seniselt omanikult 60 000 euroga Suuremõisa katlamaja koos kinnistuga.

Suuremõisa katlamaja.

Kümme aastat Suuremõisa lossi ja kortermaju kütnud ettevõtja Toomas Remmelkoor teatas mullu aprillis, et on valmis vana katlamaja kohe maha müüma. Siis oli tema hinnasoov 80 000 eurot.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.