Jälgi meid

Uudised

TULI KORRALE KUTSUDA | Viidik korraldas volikogus küsimuste turmtule

Volikokku naasnud Aivar Viidik andis oma sõnavõttudega tooni ning lubas seda jätkata ka tulevikus. | Kuvatõmmis Hiiumaa valla Youtube kanalilt.
Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik.

Aivar Viidiku sõnavahetused volikogu esimehe ja vallavanemaga läksid kohati üsna tuliseks ja isiklikuks. Räägiti üksteisele vahele ning tehti märkusi selle kohta, kellel milleks õigus on. 

Volikogu liikmete kriitika ja ettepanekud on Hiiumaa vallavolikogu esimehe Anu Pielbergi sõnul teretulnud, aga see peab piirduma eelnõu teemadega ja selle sisuga. „Kriitika isikute vastu ja üldfilosoofilised arutelud ei ole asjakohased,“ lausus volikogu esimees. „Kindlasti ei ole volikogu istung kohaks, kus oma pingeid maandada.“

Veel lugemist:

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.

Loodus

Hiiumaa saab laias laastus tõmmata kaheks: valge lääs ja punane ida. Juttu ei tule aga muidugi mitte kommunistidest ega muust säärasest, vaid tolmpeadest.