Connect with us

Uudised

Töötukassa tunnustas koostööpartnereid

Töötukassa tunnustas tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega on teinud tõhusat koostööd.
Hiiumaa tööandjatest tunnustati mulluseks parimaks koostööpartneriks  OÜSOL Eesti, mis saare ettevõtetest kõige rohkem, seitsmel korral, on otsinud töötajaid läbi töötukassa.
Parim koostööpartner oli Samaaria Eesti Misjoni Hiiumaa osakond ja selle juhataja Ingrid Purge. “Läbi mitmete aastate on koostöö olnud suurepärane. Tänu Ingridi suurele hingele oleme saanud aidata väga paljusid nii alkoholiprobleemidega kui pikaajalisi kliente läbi tööpraktika ja palgatoetuse. Ingridi puhul võime alati kindlad olla, et ta on valmis aitama ja ei karda võimalikke probleeme,” seisab töötukassa saadetud pressiteates.
Mullu käis Samaaria Eesti Misjoni Hiiumaa osakonnas tööpraktikal kuus töötukassa klienti.
Kohalikest omavalitsustest valis töötukassa parimaks koostööpartneriks Käina valla. Märgiti, et  vald on olnud aktiivne töötukassa teenuste pakkuja ja aidanud leida töötukassa klientidele sobivaid lahendusi. Eriti hea koostöö on olnud tööharjutuse teenuse pakkumise raames, mis on vajalik töötute tööharjumuse taastamiseks või esmase tööharjumuse kujundamiseks.
Nimeliselt tunnustas töötukassa Käina vallavalitsuse sotsiaal-ja haridusnõunikku Kairi Hiisi, kes nende sõnul on alati valmis aitama, toetama ja nõu andma.
Koostööpartnerite tänuvastuvõtt toimus rahvusooper Estonia Valges saalis möödunud neljapäeval. Parimaid partnereid nimetas töötukassa teist korda ning kaasa said rääkida kõik maakondlikud osakonnad.

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Ahto ilmajutud

Olulist lumelisa viimastel päevadel tulnud pole. Järgnevad päevad tulevad talviselt karged. Igatahes paistab see talveidüll selleks korraks tasapisi lõpule jõudvat, kuna uue nädala algul...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.

Uudised

Viscosa kultuuritehase eestvedajad ostsid neljapäeval Kõrgessaare mõisa viinaköögi ning jätkavad seal majutusasutuse pidamist, lootes samas, et hoonest saab ka kogukonnakeskus. Hotell Utoopia hakkab omanike...