Connect with us

Uudised

Tenniseturniiri rahvusvaheline seltskond jagas esikolmikukohad

Tiiu Masing
Nagu nimetus ütleb, on selle tennisevõistluse üks osaline mängude toimumise päeval kümneaastane või noorem.
Sagedased vihmahood tõrjusid tänavuse turniiri kalendrisse märgitust päeva jagu edasi, 21. augustile. Kahjuks sai 20. augustil kohaletulnutest järgmisel päeval suure tuulega kuid päikesepaistes mängud kaasa teha vaid neli paari. Oli ju tööpäev.
Teistest pisut paremini õnnestus lastesõbralik punane pall vastaste väljakupoolele saada ja ise vähem vigu teha Prantsusmaalt pärit suvehiidlastel. Poeg Joshua ja isa Kealan Finn Peicaud jätsid väga napi punktivahega teiseks mulluse võidupere – Robertsid Inglismaalt, kes tänavu said välja panna isa Bradley ja noorema poja Alberti.
Kümneaastane Joshua alustas tenniseõpinguid Hiiumaal suvitades neljaaastasena ja on meie trennilastele alati oodatud suvekaaslane. Ka Alberti (8) ja vend Aleksandri (11) tennisesuved Hiiumaal algasid viis aastat tagasi. Lisaks muudele harrastustele oma suved Kärdlas ka tenniseõpingutega sisustav Vanessa (9) mängis koos ema Mari Tarninguga. Oliver Matto (9) kutsus sel aastal endale paariliseks onutütar Johanna.
Nii väga ootasid seda võstlust ka Sander Roosimäe, Berit Tikenberg ja Lill Kagadze, kuid nende kaaslased tänavu neil päevil mängima tulla ei saanud.
Soliidse staažiga, nüüd juba 21 korda toimunud tennisevõistlus “Parim perepaar 10” käivitus aastal 1992. Rändkandikule graveeriti siis Eveli ja Anu Saue nimed.

Tiiu Masing
Hiiumaa tenniseklubi

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.