Jälgi meid

Uudised

TEEME ÄRA | Valida saab kümne talgukoha vahel

2018. aastal taastati talgute raames Jausa vesiveski. | Harda Roosna
Hiiumaal tehakse 4. mail toimuvate Teeme Ära! talgute korras korda näiteks kormoranide vaatamise pink, rajatakse õpiaeda ja tehakse lihtsalt kevadist koristust. 

Männamaa külaselts korraldab küla heakorra ja mõttetalgud, mis algavad kogunemisega külaplatsil kell 11 ja kestavad neli tundi. Külaselts pakub talgusuppi, aga söömariist tuleb endal kaasa võtta.

Talgute korraldaja MTÜ Itu Iidlane ootab talgulisi Vahtrepa sadamasse kella 10ks. Koos talgulistega on kavas valmis teha ja randa paigaldada veeohutusstend. Samuti kokku klopsida mõned pingid, kus hea jalga puhata ja jälgida, kuidas kormoranid kalu kugistavad. Samuti koristatakse sadama ala ja seatakse üles jupp võrkaeda. Nimekiri ei ole lukus ja mõni töö võib veel lisanduda. 

Veel lugemist:

Uudised

Orjaku sadamas neljapäeval pärjatud Eesti parima vabatahtliku merepäästeüksus alustas rohkem kui kümme aastat tagasi vaid entusiastlike inimeste toel.

Arvamus

Aastakümneid kalurite vahel kehtinud kirjutamata kokkulepped püügikohtade osas ei maksa mõne jaoks enam midagi. Jõud maksab.

Teema

Euroopa parlamendi valimistel võtsid Hiiumaal võidu Marina Kaljurand (SDE), Jüri Ratas (Isamaa) ja Urmas Paet (RE). Neid kõiki seob asjaolu, et saarel on neil...

Suvi

Tuulekala, nokakala, tuulenõel, tuulehaug…eks heal lapsel ole ikka mitu nime. Alles ta ju jõudis. Ja juba on käes see hetk, kus armsale lugejale meenutada,...