Jälgi meid

UUDISED

Suvevollesarjas osales rekordarv võrkpallisõpru

Suvevolle Kärdla rannas ehk võrkpalli teisipäevakud on selleks hooajaks lõppenud. 2. juunil alanud ja 28. juulil lõppenud sarjas oli kaheksa etappi, Hiiumaal osales 44 meest ja 14 naist, kokku 55 mängijat. Kogu Eestis osales etappidel 781 meest ja 444 naist, kokku 1225.
Eelmisest aastast tuttavad mängukohad olid Tallinnas Pirital, Paides, Tartus, Võrus, Jõhvis, Kohilas, Kärdlas, Põltsa­maal, Käärikul, Kloogarannas, Taeblas, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Tõrvas (ainult neli esimest etappi), Kuressaares ja Viljandis – kokku 17 võistluspaika.
Kärdla volleplatsidel kogus meestest enim punkte Kevin Põtter, kes hiidlastest lõpetas 82 kogutud punktiga üldarvestuses kõige kõrgemal, 20. kohal. Hiidlastest järgnesid talle 81 punktiga Oskar Liiber, üldarvestuse 24. koht, ja Kristjan Kaska 79 punktiga, üldarvestuse 31. kohal.
Treenerid Marge Vähter ja allakirjutanu, Kristi Linkov, tõid võistlema ka spordikooli võrkpallitüdrukud, mistõttu oli üle pika aja võimalik panna omavahel mängima nais­konnad. Edukaim oli Berit Tikenberg, kes 85 kogutud punktiga saavutas üldarvestuses 17. koha. Talle järgnesid Lotta Vals 84 punktiga üldarvestuse 20. kohal ja Emma Rajaveer 82 punktiga 26. kohal.
Suvevolle korraldaja ja peakohtunik Ülari Kaibald ütles, et eelnevatel aastatel pole nii täpset statistikat tehtud, aga tänavune aasta oli kindlasti üks osalejaterohkemaid. “Kaasa aitasid sellele kindlasti Hiiumaa spordikooli õpilased, nii poisid kui tüdrukud, kes on jõudnud sobivasse vanusesse ja oskused juba lubavad mängida nii naiste kui meestega,” märkis Kaibald.
Suvevollet mängiti saalivõrkpalli reeglite järgi ning võistkonnad moodustati igal turniiril kohapeal vastavalt reitingutabelile. Lähtuvalt osalejate arvust olid need kolme- või neljaliikmelised. Võitja kogus igal etapil 14 punkti, teise koha omanik sai 12 punkti, kolmandale kohale platseerunu 10 punkti jne.
Suvevollesarja auhinnalauda aitasid katta Nivea, Viking Line, Hiiumaa spordikool, Coop Hiiumaa, Hiiumaa Köök ja Pagar, Faasion ja Baywatch Bar.

Kristi Linkov

Veel lugemist:

UUDISED

Suvi on märkamatult kohale jõudnud ja rannavolleväljakud juba aktiivses kasutuses. Samuti algab 6. juunil kell 18 rannavollevõistlus, mis sel ja ka järgmisel kolmel hooajal...