Jälgi meid

Uudised

Suurperedele 30 koduapteeki

Kogu Eestit hõlmanud heategevuskampaaniaga “Tee head” koguti üle 3000 apteegi­toote, Hiiumaa suurperedele kingiti neist toodetest kokku pandud 30 koduapteeki.
Kokku saavad koduapteegi, mille igaühe väärtus on ligi­kaudu 50 eurot, 360 Eesti peret. Koduapteegid jõudsid Hiiumaa suurperedeni Kersti Tammeranna eestvedamisel. Tema sõnul on kampaania piirkonna suurperedele väga suureks abiks. “Olles igapäeva­selt kokkupuutes nende peredega, teame öelda, et paljud neist ei suudaks ise kõiki neid olulisi apteegi­tooteid koju varuda. Seetõttu oleme väga tänulikud kõigile, kes omalt poolt annetuse tegid ja aitavad kaasa abivajavate perede laste heaolule,” ütles Tammerand.
Dharma juhatuse esimehe Jüri Tamme sõnul viivad nende tugiisikud heategevus­projekti ellu koostöös piirkondlike organisatsioonidega, kes seisavad majanduslikes raskustes perede eest. “Meie tugiisikud koos heade partneritega hoolitsesid selle eest, et kõik apteegikülastajate poolt tehtud annetused jõuavad abivajavate lasteni Eesti kaheteistkümnes piirkonnas,” ütles Tamm.
Annetusoste sai teha 160 Benu apteegis. Ettevõtte tegevjuht Kaidi Kelt tõdes, et apteegikülastajad võtsid kampaania soojalt vastu ja inimesed olid aktiivsed. “Hea­tegijate annetus­ostude seas oli suur valik erinevaid olulisi ja häda­vajalikke apteegi­tooteid, mis leiavad nüüd oma koha 360 abivajava pere kodu­apteegis,” rääkis Kaidi Kelt. Annetusteks osteti näiteks immuunsussüsteemi toetavaid vahendeid, ravisiirupeid, hambahooldusvahendeid, haava ja naha hoolduseks mõeldud tooteid.
Kampaania “Tee head” eesmärk oli koguda abivajavate laste jaoks vajalikke tervisetooted, mis peaksid olema igas kodu­apteegis.

Veel lugemist:

Uudised

Vabatahtlikud koguvad suurperede lastele kooli­tarbeid ka Hiiumaa Selveris. Kogumispäevad on 15.–18. augustini ehk juba sel nädalalõpul. “Soovime koos heade inimestega olla olemas nende perede...