Connect with us

Uudised

Suurim mudellennuk Linnumäe lennupäevadel

Kärdla lähistel Linnumäel lennutavad kolmel päeval mudellennukeid Hiiumaa mudeliklubi entusiastid ja nende külalised – kokku ligi poolsada mudelisti Eestist ja mujaltki.
Üks Soome mudelist on lubanud kaasa tuua teadaolevalt suurima raadio teel juhitava mudellennuki, millesse mahuks istuma väikelaps.
Saaremaa mudeliklubist oodatakse samuti külalisi kui parvlaev Kõrgelaid kõik tulijad ikka üle vee toimetada jõuab – paraplaani on lubanud näitama tulla Kuressaare noorte huvikeskuse direktor Taniel Vares.
Erinevad mudellennukid ja -kopterid teevad demolende igal päeval alates kella 11st kuni õhtuni välja. Hiiumaa mudeliklubi eestvedaja Andres Laanejõe (pildil) ütles, et lende võib häirida vaid äike, mis seadmed sassi ajab, kuid praegused prognoosid äikest ei näita.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Näib, et talvel enam pikka pidu pole ja suurt pakast enam ei tule. Välistada ei saa aga lühiajalisi ja teravaid külmalaineid. Eesolev nädal tuleb...

Uudised

Pressinõukogu arutas Kärdla osavalla vanema Aivar Viidiku kaebust Hiiu Lehes 29. detsembril 2023 ilmunud artikli „Arvo Haasma paneb Kärdla muusikakooli juhtimise maha“ peale ja...

Arvamus

Mäletan jutuajamist naabrinaisega eelmise aasta suve lõpus. Tere-tere, kuidas läheb, ei tea, mis see ilm ka toob.  „Ei, niisugust kuiva juunikuud ei mäleta, et...

Taskuhääling

Saatekülalise Eiki Nestoriga tuleb muuhulgas jutuks Kõpu radar, osavallad, pasunapuhumine, Riigikogu peokutse, ühistransport ning see miks ta 30 aastat kodust ära oli.