Connect with us

Uudised

Statistika: Hiiu naised võtavad vähe kõnesid, aga räägivad pikalt

Tele2 analüüsi kohaselt helistavad Hiiumaa naised mobiiltelefoniga kuus keskmiselt 266 minutit, mis teeb neist riigi ühed suuremad helistajad.
Tele2 Eesti tootedirektori Katrin Aroni sõnul näitab statistika, et naised on üldiselt jutukamad ja näiteks juulis rääkisid Hiiu naised mobiiliga meestest ligi tunni kauem.
Aron märkis, et Hiiu mehed seevastu on statistika järgi otsustades Eesti kõige kidakeelsemad ja rääkisid eelmisel kuul telefoniga keskmiselt vaid 203 minuti.
Hiidlaste eripärana teevad nii naised kui mehed arvuliselt ühes kuus kõige vähem kõnesid – mehed 79 ning naised 75, kuid naiste kõnede pikkus on keskmisest märksa suurem.
Hiidlased kasutasid kuus 2,3 gigabaiti mobiilset internetti, mis on küllalt keskmine tulemus ja saatsid 24 SMS-sõnumit, mis on maakondade võrdluses madalaim arv.
Statistika kohaselt teevad Eestis nii mehed kui naised kuus keskmiselt 92 kõnet, kuid naised räägivad pikemalt. Keskmiselt helistavad naised kuus välja 258 ning mehed 214 minutit. Naised saadavad kuus keskmiselt 28 ning mehed 26 SMS-sõnumit. Eesti mehed kasutavad kuus keskmiselt 2,3 ning naised 2,2 gigabaiti mobiilset internetti.
Hiiumaa naiste ja meeste võrdlusest selgus, et Hiiu mehed kasutavad naistest rohkem mobiilset internetti.
Tele2 ehitas eelmisel aastal Hiiumaale kaheksa uut 3G ja 4G tugijaama ning lisab tänavu veel neli.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...