Jälgi meid

UUDISED

Selgusid Hiiumaa meistrid laskmises

erakogu
Tänu tublidele eestvedajatele on laskesport saarel au sees ja järelpõlvgi sirgumas. Nii peeti 23. novembril Käina spordihoones Hiiumaa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises. Paarikümne laskesportlase seast selgitati välja saare parimad õhupüssi ja -püstoli laskjad.
Meestest oli täpseim püssilaskja Kalmar Tikerpuu, kelle punktisumma kuue etapi peale kokku oli 570,3. Talle pidi 2,9 punktiga alla vanduma Valeri Tamme ja kolmandaks jäi Aare-Villu Kattel skooriga 516,7.
Naistest saavutas püssilaskmises esimese koha Liivi Hansen 565,4 punktiga. Teiseks jäi Riina Tikerpuu 563,8 punktiga ja kolmandaks Annika Koppel 559,1 punktiga.
2000–2006 sündinud noorte arvestuses oli parim Pärni Kuuse 336,1 punktiga, teise koha saavutas Erik Pruul 262,1 punktiga ja kolmanda Jakob Hiiemets 228 punktiga.
2007 sündinud ja nooremate arvestuses edestas konkurente Oliver Tikerpuu 411,1 punktiga. Teise koha saavutas Rainer Tikerpuu 402,6 punktiga ja kolmanda Anni Hiiemets 390,7 punktiga.
Õhupüstoli laskmises panid oskused proovile nii naised kui mehed. Meeste parim oli Tiit Vannas, kes teenis kuue etapi peale kokku 520 punkti. Teiseks jäi Kalmar Tikerpuu 511 ja kolmandaks Valeri Tamme 489 punktiga. Naistest oli püstolilaskmises täpseim taas Liivi Hansen 496 punktiga. Talle järgnes Annika Koppel 436 punktiga ja kolmandaks jäi Riina Tikerpuu 382 punktiga.

Veel lugemist:

UUDISED

Laupäeval peeti Käina spordikeskuse lasketiirus 12. korda Ervin Norgani nimelist mälestusvõistlust õhkrelvadest laskmises. Hiiumaa  laskespordiklubi president Aimar Hansen ütles, et võistlus läks päris hästi,...

UUDISED

Eesti koolispordi liidu õhupüssist laskmise meistrivõistlustel saavutas Palade kooli võistkond põhikoolide arvestuses võistkondliku esikoha. Eriti edukas oli Lili Karukäpp, kes varasemalt pole laskmisega palju...

UUDISED

Täiskasvanute karikad viisid kaasa Männiku laskesportlased, noortekarikad jätsid Rainer Tikerpuu ja Pärni Kuuse kodusaarele. Laupäeval toimus Käina spordikeskuses Hiiumaa karikavõistluste viies ja viimane etapp...