Connect with us

Uudised

Laskmise Hiiumaa karikavõistluste võitjad selgunud

Sigrid Leigri
Täiskasvanute karikad viisid kaasa Männiku laskesportlased, noortekarikad jätsid Rainer Tikerpuu ja Pärni Kuuse kodusaarele.
Laupäeval toimus Käina spordikeskuses Hiiumaa karikavõistluste viies ja viimane etapp õhkrelvadest laskmises. Tulejoonele asus püssi- ja püstolilaskmises kolm võistkonda 34 sportlasega.
Selleks, et hiidlastel ikka põnevam võistelda oleks, tuli seegi kord väike bussitäis laskesportlasi laskeklubist MäLK ja pakkus kohalikele konkurentsi. Hiiumaa laske­spordi klubi president Aimar Hansen ütles, et Männiku laskeklubi on juba aastaid Hiiumaal võistlemas käinud. “Meil endil on ju neid võistlejaid nii vähe, sedasi on ikka veidi lõbusam,” rääkis Hansen. Ta tõi näite, et õhkpüstolist laskmises oleks saarel vaid üks-kaks naisvõistlejat.
Meeste õhupüssikarika viis saarelt kaasa Elmet Orasson (MäLK), teise koha võitis Joosep-Robin Albert (MäLK) ja kolmas koht jäi tänu Kalmar Tikerpuule (Püha­lepa võistkond) Hiiumaale.
Naiste õhupüssikarika võitis Olivia-Stella Salm (MäLK), teise koha saavutas Liivi Hansen ja kolmanda Riina Tikerpuu, mõlemad võistlesid Pühalepa võistkonna all.
2006 sündinute ja nooremate karikavõitjaks tuli Rainer Tikerpuu, kes eel­viimasel etapil tegi 398 silmaga isikliku rekordi. Ka laupäeval oli ta rekordile väga lähedal, nimelt neljast seeriast kolmel sai Tikerpuu kirja maksimum­arvu silmi. Teise koha sai Erik Pruul, kolmanda Oliver Tikerpuu.
2003–2005 sündinute vanuse­klassis võitis karika Pärni Kuuse, teiseks tuli Miko Sedrik.
Õhupüstolist laskmises pälvis karika Raul Erk (MäLK), teise koha saavutas Marek Multram ja kolmanda Elmet Orasson.
Õhupüstolist laskis vaid kaks naist ja karika võitis Kris-Marie Nisu (MäLK), teiseks jäi meie laskesportlane Liivi Hansen.
Järgmine laskevõistlus, Ervin Norgani mälestusvõistlus, mis toimub juba 12. korda, peetakse 6. aprillil.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...