Jälgi meid

Uudised

SELGE GRUPIJUHT | Hiiu Leht kutsub registreerima „Selgeks grupijuhiks“

Juba 28. korda korraldab Kuku raadio kampaania, mille eesmärk on ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusõnnetuste riski. Sel aastal saab end kirja panna nii Kuku raadio kodulehel kui ka mitmetes registreerimispunktides üle Eesti.  Hiiumaal on registreerimispunktiks Hiiu Lehe toimetus.

Raadiojaam kutsub  jaanipidulisi kainele mõistusele ning soovib läbi kampaania ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid. Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

Kõikide osalejate vahel loositakse välja väärtuslikke auhindu ning õnnelikud võitjad kuulutatakse välja vahetult enne jaanipühi.

Raadio Kuku peatoimetaja Madis Kimmel rõhutab, et joobes juhtimine on äärmiselt ohtlik nii juhile endale kui ka teistele liiklejatele. „Kahjuks pole see probleem endiselt kadunud. Kuid rõõm on tõdeda, et igal aastal osaleb kampaanias ligi 6000 inimest, kes annavad lubaduse mitte purjuspäi rooli istuda ning on seeläbi eeskujuks kõikidele roolikeerajatele.“

Registreerimispunktides saab rinnamärgi, autokleepsu ja valida ühe alkoholivaba joogi.

Veel lugemist:

Suvi

Täna mere ääres kibuvitsa õisi korjates tundsin, kuidas rahulolulaine minust üle käis. Vaatasin pastelset kiviklibu ranna äärel, peaaegu et peegelsiledat merd ja rikkalikku taimestikku...

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.