Connect with us

Uudised

SEB sularahaautomaatide asukohad muutuvad

Järgmistel nädalatel paigutab SEB pank kaks pangaautomaati. 24. juulil paigaldatakse sisse- ja välja-makseautomaat Hiiu Konsumisse aadressil Keskväljak 1. Automaat on avatud tööpäeviti kella 7.30st kuni 21ni ja nädalavahetustel kella 9st kuni 21ni.
31. juulil paigaldatakse SEB sisse- ja väljamakseautomaat Hiiumaa Selverisse Linnumäe külas. Automaat on avatud iga päev kella 8st 23ni.
“Toidupoode külastatakse kõige tihedamini ja nii on võimalik edaspidi oma sularahavajadused mugavalt poeskäiguga ühildada,” selgitas panga kommunikatsioonijuht Martin Kõrv.
Senine sularahaautomaat, mis asub SEB kontori iseteenindusalal Keskväljak 7 eemaldatakse 1. augustil. Samuti suletakse SEB panga samas hoones asunud kontor.
Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Võru, Rakvere ja Viljandi kõrval on Kärdla kaheksas linn, kus SEB-l on rohkem kui üks sularaha sisse- ja väljamakseautomaat.
Kõrv juhtis tähelepanu, et pangaautomaatide paigaldamisega võib esineda häireid nende töös. “Palume sellega arvestada ja võimalusel teha oma sularaha sisse- ja väljamaksed enne või pärast nimetatud kuupäevi,” soovitas Kõrv.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Kodanik Jüri Kivi pettus seisnes asjaolus, et ta saatis omavalitsusele pildi endast koos naabri kompostriga. Paar nädalat tagasi riiklikult kehtestatud nõudele, tõestada kompostimisvõimekust pildiga...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...