Connect with us

Uudised

Selver paneb heategevusega õla alla

Tänasega stardib 19. aastat järjest Eesti haiglate laste- ja sünnitusosakondade toetuseks ellu kutsutud heategevuskampaania “Koos on kergem“. Oma panuse Eesti laste elude ja tervise toeks saab teha Selveri kauplustes, sh ka Hiiumaa Selveris, ja e-Selveris kuni aasta viimase päevani.
Selver kogub koos klientide ning koostööpartnerite abiga toetusraha, et aidata toetada Tallinna Laste­haiglal emapiimapanga loomist ning Tartu Ülikooli kliinikumil soetada laste neuro­loogia ja taastusravi osa­konnale uued inno­vaatilised-kõrgtehnoloogilised käe­ortoosid, mille abiga aidatakse insuldi üle elanud lastel oma käed kiiremini tööle saada.
Kampaanias osalevad tänavu Kalevi legendaarsed šokolaadid, Vitteli vesi, Tartu Milli ja Colgate’i tooted.
Nende toodete ostmisega toetavad Selveri kliendid kampaaniaperioodil 16. novembrist kuni 31. detsembrini oma kodukoha haigla laste- või sünnitus­osakonda.
Annetada saab ka, jättes annetuse Selveri kauplustes asuvatesse korjandus­kastidesse, piiksutades sobiva annetussumma Selve­Ekspressi puldiga müügisaalis olevalt reklaam­voblerilt või ostes Selveri kassast heategevusliku šokolaadi või helkuri. Lisaks toetab Selver kampaaniaperioodil tehtud igalt ostukorvilt ühe sendiga.
“Läbi aastate on Selver kampaaniaga toetanud Eesti haiglate laste- ja sünnitusosakondi enam kui 1,2 miljoni euroga. Lapsed on Eesti tulevik ja laste tervise pealt ei tohiks ühtki eurot kokku hoida. Avaldan tänu kõigile klientidele, kes on Selveri kauplustes kampaaniast osa võtnud, aga ka koostööpartnereid, kellele tänu on haiglad saanud häda­vajalikud diagnostika- ja raviseadmed. Tänu teile oleme ühise panusega aidanud sadu väikeseid elusid,“ ütleb Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.
Möödunud aasta kampaaniaga koguti klientide ja koostööpartnerite abiga 110 000 eurot. Suurim toetussumma 56 700 eurot läks Tallinna Lastehaiglale. Hiiumaa Selveri annetussumma, mis läks Hiiumaa Haigla töötajate koolituse toetuseks, oli 2700 eurot.

HIIU LEHT

Veel lugemist:

Galerii

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati...

Uudised

Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik. Aivar Viidiku sõnavahetused...

Arvamus

Turismihooaeg on vaikselt ent järjekindlalt lähemale nihkumas. Ainult kohane tundub küsida – mis on sinu jaoks see midagi, mida iga külaline võiks, peaks tahtma...

Uudised

Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts. Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks...