Connect with us

Uudised

Saaremaal orienteeruti ratsa ja ratastel

Meriliis Metsamäe
MERILIIS METSAMÄE
Pühapäeval, 26. septembril toimusid Karujärve tervisespordikeskuses Saare maakonna lahtised meistrivõistlused ratsa­orienteerumises, millel osalesid ka hiidlased. Lisaks ratsanikele oli rada avatud ka jalgratastel orienteerujatele.
Kokku läks metsa kaheksa paaristiimi – kaks hobust-kaks ratsanikku. Saarlane Jaagup Kallas ratsutas Hiiumaal sirgunud hobusel Olli Royal ja tema kaaslane Jacqueline Putnik hobusel Konfloria de Luna. Üldkokkuvõttes olid nad kuuendad.
Võistlusi pildistamas käinud Meriliis Metsamäe ütles, et aeg oli tiimil hea, aga nad võtsid viimasena võtma pidanud kontrollpunkti kusagil vahepeal ja see kukutas nad kohti alla­poole.
Metsamäe selgitas, et punktide võtmine käis suvalises järjekorras, välja arvatud kaks kontrollpunkti, mida tuli võtta ette nähtud järjekorras.
Esimestena, kell 13 startinud tiimis ratsutasid hiidlased Getter Kaevandes
hobusel Zauber­flotc ja Mariliis Parve hobusel Suzy. Metsamäe andmetel hiidlastel võistlus ebaõnnestus, nad eksisid ära, võtsid vaid kaks kontrollpunkti ja tulid jalutades metsast viimastena välja.
Võistluse tulemused leiab edaspidi ühe korraldaja, Saaremaa orienteerumisklubi veebilehelt – eile, enne Hiiu Lehe trükkiminekut neid seal veel polnud.
Meriliis Metsamäe  toreda fotogalerii ratsa- ja rattaorienteerumiselt Karujärvel leiab Hiiu Lehe sõsarlehe, Meie Maa veebis aadressil meiemaa.ee

HARDA ROOSNA

Veel lugemist:

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Taterma küla elaniku Janek Küttimi koer Alfa on hammustanud mitut inimest, iga kord, kui ta jälle aiast välja pääseb, on külaelanikud hirmul. Koerte peremees...