Connect with us

Uudised

Registreerimine turniirile algas hoogsalt

Esmaspäeval, 1. juunil avasime registreerimise 63. Hiiumaa võrkpalli­turniirile. Võrkpallurid olid seda ilmselt pikisilmi oodanud, sest esimese kahe päevaga sai kirja juba kümme võistkonda.
Turniirile saab võistkonna üles anda Hiiu Lehe kodu­leheküljel asuval registreerimisvormil hiljemalt 2. augustil või kuni kohtade täitumiseni. Kokku pääseb Kärdla staadionile mängima 40 võistkonda, mis tähendab ligikaudu 300 sportlast. Ootame neid rõõmuga, sest lisaks mängumõnule ergutavad kogu Eestist saarele kokku sõitvad võrkpallurid meie kaubandust ja turismi­majandust.
Vabariigi valitsus leevendas COVID-19 haiguse leviku tõkestamise piiranguid ja spordivõistlustele on alates 1. juulist lubatud ka pealtvaatajad. Senise kogemuse järgi mahuvad meie turniiril mängivad võrkpallurid, võistluse läbiviijad ja publik lubatud 1000 inimese piiri sisse.
63. Hiiumaa võrkpalliturniir algab võistkondade rivistuse ja turniiri avamisega 8. augustil kell 10 Kärdla staadionil. Turniir viiakse läbi tosinal mänguväljakul ühe päeva jooksul. Karikavõitjad selgitatakse nais- ja meeskondade arvestuses. Võitjaid autasustatakse klaasikunstnik Kalli Seina autorikarikatega.
Võistluse eestvedajad on Siiri Sülla ja Kadi Kiiver, läbiviija Hiiumaa võrkpalliklubi. Turniiri järjepidevuse kandja on Hiiu Leht. 63. Hiiumaa võrkpalliturniiri toetavad Eesti Kultuurkapital ja AS Selver.
Hiiumaa võrkpalliturniir toimub igal aastal ja järjepidevalt 1958. aastast.

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...