Connect with us

Uudised

Püüa välk pildile

Energia avastuskeskus kutsub üles pildistama või filmima välku ja äikesega seotud nähtuseid ning saatma fotod ja videod avastuskeskuse “Püüa välku” konkursile 31. augustiks 2015.
Eagruppe ega osalemiskategooriaid konkursil ei ole. Arvesse lähevad kõik 1. juunist 2013 kuni 31. augustini 2015 tehtud fotod/videod.
Fotosid oodatakse aadressile konkurss@energiakeskus.ee, videod palutakse üles laadida Youtube`i või muusse sobivasse kanalisse ning saata samale meilile link. Töid võib viia ka elek­troonilisel kandjal Energia avastuskeskuse kassasse aadressil Tallinn, Põhja pst 29.
Tööd palutakse märgistada oma nime, pildistamise või filmimise kuupäeva, lühikese kirjelduse (koht, kellaaeg) ja saatja vanusega.
Konkursi žürii, mis koosneb Energia avastuskeskuse töötajatest, valib välja võidutöö, mille esitaja saab perepääsmed Energia avastuskeskuse näituste ja lisaprogrammide külastuseks ning preemiareis Soome Heureka teaduskeskusesse.
Lisaks annab Energia avastuskeskuse välja eriauhindu laekunud töödele vastavalt nende laekumise arvule ja kvaliteedile.
Parimatest töödest koostatakse keskuse kodulehele virtuaalne näitus “Püüa välku!” ning neist monteeritakse kokku video, mida näidatakse keskuse näitustel ja kodulehel.

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa muuseumi selle suve üks suurimaid ettevõtmisi on traditsioonilisel kombel villa ja riide potisiniseks värvimine. See tähendab aga, et muuseumil on vaja sadade liitrite...

Uudised

Kui linnainimesed on harjunud uuesti poodi lippama, kui miski otsa sai või ostmata ununes, siis nüüd on selline võimalus ka kõplastel – suviti on...

Uudised

Kärdla Sadama tänava Suurtrummi remonditakse sel aastal, suur osa tänavast ehitatakse põhjalikult ümber aga järgmisel aastal.  Praegu on Sadama tänaval töös paralleelselt kaks projekti....

Digileht

Hiiu Leht 24.mail Liitri kusega saab tasuta muuseumisse Tobiase sünnipäeva tähistatakse kuue kontserdiga Kõpu sai lõpuks poe Kolme bussipeatusega Jausa Valimissõnumit pea laotama ühtlaselt...