Connect with us

Uudised

Püüa välk pildile

Energia avastuskeskus kutsub üles pildistama või filmima välku ja äikesega seotud nähtuseid ning saatma fotod ja videod avastuskeskuse “Püüa välku” konkursile 31. augustiks 2015.
Eagruppe ega osalemiskategooriaid konkursil ei ole. Arvesse lähevad kõik 1. juunist 2013 kuni 31. augustini 2015 tehtud fotod/videod.
Fotosid oodatakse aadressile konkurss@energiakeskus.ee, videod palutakse üles laadida Youtube`i või muusse sobivasse kanalisse ning saata samale meilile link. Töid võib viia ka elek­troonilisel kandjal Energia avastuskeskuse kassasse aadressil Tallinn, Põhja pst 29.
Tööd palutakse märgistada oma nime, pildistamise või filmimise kuupäeva, lühikese kirjelduse (koht, kellaaeg) ja saatja vanusega.
Konkursi žürii, mis koosneb Energia avastuskeskuse töötajatest, valib välja võidutöö, mille esitaja saab perepääsmed Energia avastuskeskuse näituste ja lisaprogrammide külastuseks ning preemiareis Soome Heureka teaduskeskusesse.
Lisaks annab Energia avastuskeskuse välja eriauhindu laekunud töödele vastavalt nende laekumise arvule ja kvaliteedile.
Parimatest töödest koostatakse keskuse kodulehele virtuaalne näitus “Püüa välku!” ning neist monteeritakse kokku video, mida näidatakse keskuse näitustel ja kodulehel.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...