Jälgi meid

Püha Lepa Leht

PÜHA LEPA LEHT | Valimissõnumit peab laotama ühtlase kihina

Kampaanias kannab suurt rolli valimissõnumi laotur PRT-10, millel asjakohaselt peale märgitud teostaja andmed. | PVO
Hiiumaa poliitiline maastik on pidevas muutumises ja seoses sellega on ka Hiiumaal konkurentsitult suurima liikmete arvuga PVO (Pühalepa Vabastus Organisatsioon) saanud tuhandeid kirju.

Inimesed pärivad aru, et kas midagi toimub, on toimumas või toimub kauges tulevikus? Põhjendatult on korduvalt esitatud küsimusi, et millega te tegelete, head juhid, ja kas te üldse millegagi tegelete? Kirjasaatjate tungiv soov oli teada saada, millal jõuab valimissõnum hiidlaste õuedele, aiamaadele ja kartulimaadele.  

Nõutakse, et  PVO peaks tutvustama programmilisi seisukohti ning rohkem vaatama, kuidas maainimene elab. Ei saa me magada, kui teame, et rahvas vajab meid rohkem kui kunagi varem.

Pidasime terve viimase nädalavahetuse ülipikka koosolekut, säästmata ennast ja suitsutatud tuulehauge. Toimusid eriti laiapõhjalised ning pikki tunde kestnud konstruktiivsed arutelud, kuidas ühildada reklaamikampaania mahepõllumajanduse ja personaalse lähenemisega valijatele. 

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.