Connect with us

Uudised

Politseinikud tähistasid vabariigi aastapäeva aktusega­

PPA
PPA
Vabariigi aasta­päevale pühendatud aktusel reedel, 21. veebruaril anti Kärdla politseijaoskonnas üle politsei teenistusristid, ülendatud politseiametnike teenistus­astme tunnused ja siseministeeriumi tänukirjad.
Lääne prefekt Kaido Kõplas ütles, et Eesti vabariigi sünni­päeva puhul tunnustatakse politseinikke, kes pühendunult panustanud meie riigi turvalisusesse. “Kuid turvalisust ei loo politsei üksinda, seda saame teha koos oma heade partnerite ja kogukonnaga – üheskoos jätkame turvalisema Eesti loomist,” sõnas prefekt.
Kärdla jaoskonna juht Moonika Raudsepp ütles, et vabariigi aastapäeva tähistades on hea meel anda üle tunnustused pikaajaliselt organisatsioonis tublit tööd teinud ametnikele. “Politseitöö ei ole kerge, mistõttu tehes seda tööd aastaid, on see märk südamega tehtud tööst Hiiumaa turvalisuse nimel,” sõnas Raudsepp.
Siseministri tänukirja pälvis Kärdla jaoskonna vanem­uurija Kalli Samorodni.
Politsei teenistusristi 20aastase teenistuse eest pälvisid vanempiirivalvur Jaanus Paat ning patrullpolitseinikud Kaido Rand ja Piret Rehe.
Politsei teenistusrist 10aastase teenistuse eest sai välijuht Marko Kallas.
Vanemkomissari teenistus­astmele ülendati uurija Lya Uibo ja vanempiirivalvur Priit Stranberg ning komissari teenistusastmele piirivalvur Ivo Lepamets.
Üleminspektori teenistus­astmele ülendati piirivalvur Tõnis Berkmann ja koerajuht Ketlyn Päll, vaneminspektori teenistusastmele piiri­valvur David Lukas ja väärteo­menetleja Mare Liik.

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...