Jälgi meid

Uudised

POLITSEI | Mees ähvardas teisele haiget teha

Eelmisel nädalal alustas politsei kriminaalmenetlust juhtumis, kus Emmaste osavallas ähvardas 34-aastane mees teist meest tervisekahjustuse tekitamisega. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel. 

„Nädala jooksul tegeles Hiiumaa politsei 23 korrarikkumise teatega. Väärteomenetlusi tõi nädal kaasa kaheksa, väljakutsetele reageeris patrull kümnel korral,” võttis nädala kokku Moonika Raudsepp

Möödunud nädalal märkas politsei liikluses nii piirkiiruse ületamisi, sõidukeid, mis polnud läbinud tehnonõuete kontrolli kui ka mobiiltelefoniga rääkimist sõiduki juhtimise ajal. 

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.