Connect with us

Transport

Poebussile minnes tee ostunimekiri enne valmis

Hiiumaa Selver
Hiiumaa Selveri juhataja Krista Metsand teatas, et olukorra võimalikult ohutuna hoidmise nimel võttis vastu otsuse kliente poebussi sisse mitte lubada.
Nii on alates eilsest, 26. märtsist klientidel Selveri Rändpoodi sisenemine keelatud, kuna bussi kitsas ruum ei võimalda tagada inimeste vahel piisavat vahemaad.
“Läbimõeldud ostunimekirja saab ulatada poebussi teenindajatele, kes kauba komplekteerivad ning bussi sisenemine toimub vaid ühekaupa, kauba eest maksmiseks,” selgitas Metsand.
Nimekirja koostamiseks vajalik paber ja pliiats on olemas ka poebussis. “Soovitame siiski nimekiri eelnevalt läbi mõelda ja koostada kodus,” ütles Metsand ja palus ostjatelt mõistmist.
“Püüame bussi ikka veel töös hoida, et inimesed ei peaks tingimata maapaost välja linna tulema ja kes harjunud bussist oste sooritama, saaks seda teha,” lisas ta.
Vabariigi valitsuse tänasest karmistatud eriolukorra meetmete järgi tohivad inimesed koos olla vaid kahekaupa, välja arvatud pered, ning avalikus ruumis tuleb inimeste vahel hoida kahemeetrist vahemaad.

Veel lugemist:

Uudised

Eelmisel nädalal Kärdla osavalla vanema kohalt vabastatud Aivar Viidik soovis naasta volikogusse ja osaleda tänasel (neljapäev -toim) volikogu istungil, kuid valimiskomisjon ei taastanud veel...

Uudised

Pioneeripataljon ehitab maikuus toimuva Kevadtormi õppuse käigus Jõeranna küla elanikele silla, mis küla kaks poolt uuesti kokku liidab. Sildade ja teede ehitamine kaitseväe jõududega...

Intervjuu

Hiljuti avaldatud sõidueksami sooritamise statistikast lähtub, et kõige väiksem tõenäosus sõidueksamist läbi kukkuda on Kärdlas. Kärdlas on esimese korraga eksami ärategijaid 86%, Eesti viletsaim...

Digileht

Hiiu Leht 19. aprillil Miinitõrjeoperatsiooniga näidatakse ka musklit Aivar Viidik süüdistab vallasekretäri takistamises Valgusfoori puudumine Hiiumaal sõidueksamit lihtsamaks ei tee Hiiumaa võrkpalliturniir tuleb 67....