Connect with us

Uudised

Orienteerujad tõid suusaorienteerumiselt medaleid

Foto: Sander Lembra. Mia Esta Võrumaal Kiidil.

Mia Esta ja Toivo Saue tõid Võru­maal Kiidil toimunud meistri­võistlustelt suusaorienteerumises koju vastavalt pronksmedali ja kaks kuldmedalit. Võisteldi sprindis, sprinditeates ja lühirajal. Anu Saue ütles, et Mia ja Joosep Esta sõitsid ka M14 sprinditeates, ent ei saanud seal poistevõistkondadele vastu. Kokku võistles hiidlasi kuus.
2023. aasta Eesti meistri­võistlused suusaorienteerumises on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Eesti meistrivõistluste arvestuses esi­kolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Teema

Hiiumaa muuseumi kauaoodatud pärandihoidla projekt pandi riiklikus rahapuuduses pausile ning muuseumi vara peab edaspidigi hoiul olema nõuetele mittevastavates tingimustes.  Hiiumaa muuseumi uue varahoidla vajadus...