Connect with us

Uudised

Õde-venda Kutserid taas medalitega kroonitud

Indrek Kutser
Augusti viimasel nädalavahetusel toimusid Jõgevamaal Eesti meistrivõistlused maantee eraldi- ja ühisstardiga sõidus.
Ka Hiiumaa noored ratturid asusid meistritiitlite nimel starti, teatas Andres Kutser.
Esimesel päeval toimus eraldistart. N14 vanuseklassi tüdrukuid oli võistlustules 14. Indra Kutser jäi seekord napilt pjedestaalilt välja, saavutades 4. koha.
M14 poisse oli stardis – nagu tavaks – rohkem kui üheski teises vanuseklassis: kokku 53. Karmo Kutser võttis taaskord “oma” ja võitis! Robin Pruul näitas päeva neljandat aega.
Teisel päeval oli kavas grupisõit. Vanuserühmade N14 ja N16 neiud startisid koos – ühtekokku 18 võistlejat –
2 x 12,8 km ringile. Indra püsis ilusasti grupis ja finišijoone ületas ta N14 vanuseklassi võitjana ja startinuist teisena. Treenerist isa Indrekul oli põhjust rahul olla!
Augusti alguses Austrias noorte EM-il, kus nii Indra kui Karmo osalesid, saadud mägedekogemusest oli kasu ja see krooniti Eestis kullaga.
M14 vanuseklassi noormehi startis 3 x 12,8 km ringile meistritiitlit püüdma 49. Ka selles sõidus pandi lõplikult asjad paika (küll ainult kahe võistleja vahel) viimasel 150 meetril. Karmo pingutusi kroonis ka seekord võit.
Robin lõpetas napilt väljapool pjedestaali ehk siis taas neljandana.
Olgu lisatud, et Jõgevamaa voorestik sai saatuslikuks tervelt 12 noorratturile, kes ei mahtunud etteantud ajalimiiti ja seetõttu ka tulemust kirja ei saanud.
Selleks aastaks on Eesti meistritiitlid jagatud. Õde-venda Kutserid on 2014. aastal vastavalt kolme- ja neljakordsed Eesti meistrid. Lisaks on Indral veel üks meistrivõistluste pronks ja Karmol hõbe.

HERGO TASUJA

Veel lugemist:

Uudised

Kui paar nädalat tagasi pakkusid jahimehed, et vast on Hiiumaal elanud karu Saaremaale läinud, siis reedel sai Valgu kandis kinnitust, et loom pole ära...

Taskuhääling

Hiiumaal toimub neil päevil 16 riigi osalusel miinitõrjeoperatsioon Open Spirit 2024. Miinijahtimisest ja mereväest rääkis köik jütud ära Eesti Mereväe miinisõja divisjoni ülem Ott...

Huudised

Eelmisel nädalal Kõrgessaares Utoopia Nr 9 külalistemajas avastatud vargus lahenes tänu vihjetele ja pühapäeva hommikul jõudis Toivo Pildi teos Utoopi seinale tagasi. “Pilt oli...

Uudised

Nelja Nurga Galeriis avati 4. aprillil Maret Kukkuri esimene isikunäitus “Fragmendid“. Näitus koosneb Itaalias veedetud aastate (2017–2022)  jooksul tehtud kahekümnest  fotost, mis on temaatiliselt...