Connect with us

Uudised

Noorsportlased lähevad B7 mängudele

15.–16. augustil toimuvad Ahvenamaal Mariehamnis kümnendad B7 mängud. Hiiumaalt sõidab mängudele 32liikmeline delegatsioon 27 noorsportlase ja 5 treeneri-saatjaga. Hiiumaa delegatsiooni juhib Hiiumaa kergejõustikuklubi Hiiker kergejõustikutreener ja Hiiumaa spordiliidu juhatuse liige Toivo Pruul.
Hiidlased teevad seekord kaasa kõigil kergejõustikualadel ning poiste ja tüdrukute rannavolles. Delegatsioon sõidab mängudele 13. augusti hommikul ja saabub tagasi 17. augustil.
Kuna kohale jõutakse päev enne mängude algust, annab see noorsportlastele aega kohaneda ja tutvuda veidi ka Ahvenamaa elu-oluga.
B7 mängud on toimunud:1997 Rügen, 1998 Rügen, 2000 Ahvenamaa, 2002 Bornholm, 2004 Gotland, 2006 Hiiumaa, 2008 Öland, 2010 Rügen, 2012 Gotland. 2016. aastal peaksid mängud esmakordselt toimuma Saaremaal.
Hiiumaa delegatsiooni osalemist mängudel korraldab ja toetab Hiiumaa spordiliit, samuti ühendus B7 ja Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp.

Veel lugemist:

Uudised

Neljapäeval lõpetati pidulikult Hiiumaa haigla uuendamine, mis läks kokku maksma 13 miljonit eurot, millest kaksteist tuli Euroopa Liidu toetustest. Haigla juhatuse liikme Riina Tamme...

Teema

Hiiumaa mees Sander Voitka saab tänavu pidada oma üheksandat sünnipäeva, sest sünnikuupäevaks on tal 29. veebruar. Ema Ene Reidma meenutas, et esimese lapse sündimise...

Uudised

Hiiumaa koalitsioonis on läbirääkimisel tegevuskava, mille tulemusena kaoks veel sel aastal osavallavanemad ja osavallavalitsused ning valitsusse lisanduks kolmas abivallavanem. Koalitsoonis lõplikule üksmeelele seni siiski...

Küsitlus

Hille: Õige hiidlane on see, kes elab siin saarel ja edendab kohalikku elu. Ei ole tähtis, et oleks siin sündinu